Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idén voltunk motorral Romániában. Igaz csak átmentünk a határon megálltunk az első kútnál és csináltunk pár képet aztán fordultunk vissza. Minket szónélkül átengedtek a határon. Összvissz egy személyit kértek. Rendőrrel nem találkoztunk ( a rendőr már lehet nem lett volna ilyen kedves ).
ok
nekem annyi h júl 27-től egy hétig nem vok, ja meg aug 2. hetében
szlovákiába se lehet rendszám nélkül menni?
Hát még gondolkodom mert mégéri az tuti csak még nem tom hogy lesz itt minden.
Italmondom kivül vmi ahol még szét tudok nézni dugo ügyben?
ezek 80as hengerek a kipu ehhez van mérve a karbi is ez egy szet volt + egy tartalék henger főtengővel.
Alap 50 esen mennyit dobna kb?
sztem se sok érte csak nekem már feleslegessé vált erősebb kipum van.
És ezek hanyasok gyári 50 vagy már nagyobb köbcenti?
Az reálisan hangzik pedig
Ha lenne pénzem külön kipura akkor hidd el h érdekelne de sajna gumit kell vennem most vettem, fékbetétet meg magamra is akarok költeni Meg sajna nem vödörszámra van itthol a 20.000 ezres
amugy 20-25közt gondoltam
Igazából csak azért kérdezem mert nézelődök az új rendszerek felé...de horribilis áruk van annyit 60-70 ezret nem adok érte! Most láttam egy másik hirdetést v6 re 35 ért az tzr en van/ volt majdnem új állapotban! Igazából csak nézelődök konkrét szándékom ( inkább pénzem ) nincs !
mindennek az ára közös megegyezés alapján történik el akarom adni a cuccokat nemcsak hirdetni mint sokan mások.
menyit adsz érte?
Az egy Leo Vince V6 puff? Csak kíváncsiságból, mennyiért adod?
nekem estleg ha érdekel van eladó hengerszettem 2 db is annyiér adom mint amenyiér megcsinálják az egyik épp hogy be van járatva.
http://www.kepesmotor.hu/april...
Hali!

Honna tudok rendelni dugot a mociba mert eltört a gyürüm és belemart a hengerbe és van rajta egy kb 1.5 mm bemarás és ugye ezt meg kell furnide most már akkor 80-asra akarom furni és hol tudok bele dugot rendelni?Amugy egy dr henger volt rajta segítsetek fontos lenne.
Romániába ne menjetek át csak rendszámmal mert elkobozzák a gépet és 400-euro a kiváltás(szinte minden eu országban)
Csá! Figy, én még jövőhétig vizsgázok, aztán lánccsere kell a mocimra (most nem érek rá vele foglalkozni), viszont ez megvan hamar. Júlisus közepétől tolhatjuk. Egyébként Erdélyre, vgay Tokajra gondoltam, ezek nem olyan kibirhatatlan távok. Pocsaji vagyok.
Nagyon helyes a fék nem játék!
Megfelelő szakértelemmel ellátott emberkével cseréltetem ki ( azért megfogalmaztam ) Cseréljük legalább a fékfolyadékot is azt sem árt....multkor úgyis kilett a hátsó is!
Egyedül inkább egyenlőre nem kezdek bele...figyelek, tanulok aztán majd ha bízok magamban annyira, hogy megcsináljam akkor majd saját kezűleg fogom végezni a cseréjét, persze azért minden kis apróságért nem megyek szerelőhöz azt megcsinálom magamnak
Csak aztán ügyeskedj a cserénél!
Rendeltem ma első fékbetétet Elvileg pénteken hozzák is! Jó lesz újra kicsit bátrabban fékezni
Hali mizujs?
Én hülye megvettem a 5w50 racing olajat és kihányta az egészet...Egy haverom motohispániába (AM 6) Repsol 20W60 as olajat rakott és király nem folyik,jó a kuplung és már fél éve ezzel megy...