Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ööö...elvileg a hengerbe bele kell h legyen ütve a márkája illetve h hány ccm.ha akitől vetted az tudja h hány ccm az sokat segítene ha esetleg te nem tudnád.meg h milyen márka.a 120 fok meg kb a piros kezdete a hőfokjelzőn
nem is öntöttem :D nem is akarok XD
Jól van bugyi-buci akkor ne papizz hambit....
Attól még nem biztos hogy cserés volt....De tényleg nézd meg a termosztátot és ne nagyon forralgasd mert akkor tényleg elrepedhet valami....Ja és semmi esetre se3m szabad hideg vagy langyos vizet tölteni rá ha felforr....
ööö forr is a vizem már majdenem felment 120 ra a köcsög am nem tom mien szett de gondolom már vott cserélve mert a henger 1-ik része fekete amibe meg belemegy a gyertya az meg rendesen ezüst szal foggalmam nincs
meg akkor a benzined is vízszagú lenne.ha baromira melegszik akkor lehet a termosztátod adta meg magát és beragadt
köfi fépen.és nem nézek született feleségeket.se szex és nyújorkot a rajongói leveleiket pedig az alábbi címre várjuk:



köszönöm
mondom semmi rosszat nem csináltál.csak engem személy szerint kiakaszt az:ubi-sali-papi-hambi-cukcsi-mukcsi szöveg.csak ennyi.amúgy semmi gond.nem kell bocsánatot kérned,csak ráhánytam a szemedre
Szerintem ha meg lenne repedve akkor forrna a vized mint állat...Milyen hengerszetted van?
Semmi gond csak ez a kis kocsog mindenkit szivat.....de közben mindíg nézi a szülcsi felcsit....
hy :D hehe a hengerről jut eszembe hogy nekem valószínű hogy meg van repedve a hengerfejem mert a hűtővíz kicsit benzinszagú :S megközelítőleg mennyibe kerülhet 1 hengerfej ? vagy egész ?
am bocsa ha vmi nem teccet nektek nem tom mit csináltam :S sorry
Dehogynem...szerdán megyek az archoz akinél vettem,Én is kíváncsi vagyok szerintem nem fog úgy menni mint a Gerié de azért harapni fog...
ajha.na arra leszek én kíváncsi hoyg megy.te figyu nekem nem tudnál szólni, ha lesz egy jó állapotú 49mm-es DR henger gazdaságos áron?
Már csak idő kell hogy összerakjam és türelem a bejáratáshoz
Ki van polírozva a beömlő és a forgattyúsház...Megvannak a C3-as INA csapágyak a főtengelyhez egy olan angol típust vettem amit egy cimbim használ verseny goo-kart-hoz....Kibővítettem a hengeren mind a 7 felömlőt,megvan a malossi versenykuplung is.....
nekem ne a nadrágomból vegyen be
Kellyke nem volt rossz Ha tud varni akkor bevehetne a nadrágomból 20cm-t
"They don't respect my authority!" asszem a Cartman is ezt mondogatta mikor kinevezték zsarunak
hmmm..engem az nem mozgat.mansonon kívül jók voltak min voltunk
Personal Jesus .....Az én személyes legbelső jézuskám...
Amúgy a Mode koncert szuper volt...végig örjöngtem
és az melyik szám?mint a Kelly a Rém Rendes Családban.volt egy olyan rész amikor vetélkedőre ment és az Al tanította.mindig megtanult valamit és közben elfelejtett egy dolgot.pl.:1492ben fedezték fel Amerikát bement,lefeküdni a pasival az első randin meg kiment a fejéből
A MIDET?
Ismerem ezt az érzést.......Már nem tudsz tanulni ahoz előbb felejtened kell Nekem egy száma tetszik a Depeche Mode feldolgozás
különben is valakinek biztosítani kell a rendet...és sokan nem tisztelik a tekintélyemet