Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kiszedtük az RS-ből a dugót, mi a véleményetek?XD
én a gázkar müanyag szarján is megtaláltam h 200201 .. alvázszám is ezt adja ki, meg ugye a festés
csáó! elvileg ha leszeded az ülésedet akkor a bíztosíték mellet a vázon kéne legyen egy matrica és ott is rajta kéne legyen a gyártási éve! nekem rajta van
sziasztok meg éztem az alvázszámot a motoron és valaki ki tudja deríteni hogy mien az évjárat?

Alvázszám:ZD4PG0000WS000512
Ja és lámpafénynél néztem szal nem biztos hogy pontos.
ottott. kicsit döntsd meg a motort h rendesen kifojjon. bár nekem kivolt véve a blokk ugy lett lenegedve
szeva gergo

ha 125öst akarsz akkor az enyém ELADÓ. További infó msnen,telón vagy mailen. Kenyér is tud adni infót
A váltóbol az olajat a motor jobb oldalán lévő csavarral tudom leengedni? Közvetlenül a rezó fölött? Az lenne az a csavar?
Uraim! megvették motorom. lépek egykét kategóriát. kösz a kritikákat és a kedves szavakat. 2 órája mentek el kp 500000at kaptam.
Üdv Gergő
Uraim! megvették motorom. lépek egykét kategóriát. kösz a kritikákat és a kedves szavakat. 2 órája mentek el kp 500000at kaptam.
Üdv Gergő
az egyik úgy ment rá a 19es karbira ha nincsen rajta a karbin a műanyag közbetét a másik meg a közbetéttel megy csak rá.
pontos méretet majd csak holnap tok mondani ha érdekel a dolog.
Hej ha tudtam volna hogy van nálad 13-as fogaskerék
Inkább nyomja ki a szuszógón, de a lelkiismeretem nyugodtabb h van benne, vagy volt benne
az olajszint nekem edig mindig ugyvolt mert kitolja a szuszogon..szovla van abba szerintem olaj csak épenségel kitolt már aniyt h nem éri el a csavart. de stem kövbe is kifogja. de proba szerencse
Szevasztok!
holnapra terveztem egy katalizátor kiszedést a kipuffból. 2003-as évjárat. csak annyi lenne a kérdésem h mennyivel változik meg a hangja.. hangosabb lesz sokkal? teljesítménybe változik a helyzet gondolom... Ha a kiszedjük a katalizátort akk az egész rendszerbe csak hátul a tompítónál marad folytás és az elég neki? Csak azért kérdezek ilyet mert nem akarom elbaszni...
Ma sikeresen túlvagyunk egy karbitisztításon Köszönet unokatesómnak és havernak Kitekertem a kuplungnál a csavart mondom megnézem h jó-e az olajszint....ehh mondom xD Semmi nem jött belőle! Szal hajtőműolaj lesz a következő költésg! Holnap hozzák a fékbetétem
Rajta vagyunk a 140-es témán!
Fear a volt-on van!Vasárnap jön haza de ha szólsz a 13-ast odatudtam volna adni!
Fear....Ma ott voltam a dokinál ha mész elviszed neki a lánckerekeket?
Egy cimbimnek elkobozták a gépét
Ok. Akkor Erdély kizárva. Összehozzuk, majd jövőhéten megbeszéljük.
Sportlégszürő mi? Aztán meg 20-as dellorto....meg kispöcsöm aztán 140-el a belvárosban
A sportszűrőnek mekkora a torokmérete és menyiért adod?
majd msnen megdumáljuk a kipuval milesz azt mondtad az is kéne és azóta se irtál rám msnen.
Van valakinek eladó kipufogó bilincse? (7 cm átmérőjű)
menyit kérsz azért az épp hogy be van járatva hengerér? csak a henger-dugó-fej kellene