Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem nekem most 1 tömítést kell vennem mert a karbiba ahova megy a géz bovden azon ott van az a kis gekete kupak szerü amit két csavar fog és azalatta a tömítés elbaszódott és folyik világnak a benzinem :S szte mennyi 1 oan tömítés?
semmi hibája nincsen az enyémnek csak dizájnt váltok már 2 odlalidomot és egy faridomot tudtam szerezni.
de a srácnak akitől vetem sajna csak ennyi volt már meg.
miért mi a hibája hogy keresel idomot?
Hát szerintem jobban jársz ha fujatod.Pont ilyent 100% ,hogy nemtalálsz!Ilyen fijatal RS nincs 1 bontóban sem ha mégis tuti ,hogy törött!Akkor pedig anyi az idomnak!
a racing-bazáron vannak cuccok csak van 2005 ös idom
hátha majd valaki tud segiteni mert nekem eredeti matricával kéne tankidom fejidom első sárvédő és sztendernél lévő oldalidom toldat.
csakiscsak ebben a szinben ami a képen van.
Passz!96 os eredeti cseszterfild idomokat tudok meg 2002-es ét is .de 2005 öst eredeti matricával nem!
mien alkatrészről beszéltek?
oksa hétfőre megmondom mi lesz.
amugy valaki nemtud oylan bontót vagy ismerőst akitől tudnék szerezni 2005ös rs idomokat?
Ahogy gondolod ,de hétfőig agy választ.Az oksa hogy tiszta de benzin gőzt akkor is kapott és nem tudom milyen sprayt használtál és milyen gyakran és mind a ketten tudjuk ,hogy a szivacs és a benzingőz hosszútávon nem haverok.
Nekem egy TOP Racing légszürőm van 9990-ft és nem tudom 2500-nél drágábban eladni...De már nem is akarom
még gondolkozok rajta... istenigazából 3000ér akrom adni.
most vetem új polini szűrőt az volt 8rugó +posta..
és ezek se szarok szép tiszták.
Ha megfelel a 2500ft akkor úgy is jöhet!
Fater válasz a skypés kérdésedre! Sokkal jobb 3000-től mint az álat végig 13000ig egyedül 2 ben van egy kicsi megtorpanás 5 és 6000 között ,de nem vészes.Úgy látszik 2 ben kicsit más a sürittési arány.
értelek tudom hogy drágább de én is vetem már postán 1000ft értékű dolgot és ki kelet fizetnem a 2500ftos postát rá mert kellet a cucc.
És mennyivel megy jobban a gépállat?
Az utánvét nemjó mert több a leves mint a hús ugy drága a posta.Ha így menne akkor csak 2500Ft adnék érte!
Én minden 2-t kipumat kiégettem de egy decinél nem szabad többet belerakni egyszerre...
a torok méretét még nem mértem meg sorry de utalással nem foglakozok ha gondolod postai utánváétellel elküdlöm nincs bankszámlám azért nem jó az utalás.
Ha az egyik oldalról huzatot kap akkor szépen kiég...ha nem akkor durran....
Ha neked ez megfelel akkor megveszem látatlanba!Íme a javaslat:Utalok neked 3500 ft és elküldöd nekem.A torok méret jó?
de ne gyújtsd be mert elég nagyot fog szólni ha bele öntöd a benyát és megyújtod anno a simson kipufogómat is igy akartam kiégetni.
de egy nagy duranásnál nem volt több
Ne irigykegy van egy nagy problémám ezzel a kormányal baromian rezeg 100fölött alig tudom fogni annyira rezegteti a kezem.Valamit ki kell találnom!
Kellemes estét mindenkinek !
én is ezen gondolkoztam majd meglátom, vhogy csak ki kell szedni azt a sz.rt onnan