Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

höhö.1kor feküdtem 5.40kor keltem.na jó reggelt
korán van még am jah XD (jobb reggelt XD) szevasztok
ez egy 'jó reggelt' akart lenni?
ha nem tudod megnyitni a fájlt akkor nincs
XD
Őszintén?Gőzöm sincs!
ok.akkor átküldöm az office fájlt is.van office-od a gépen?
simán.benne vagyunk a dologban.akkor te is csatlakozhatsz majd az RS klubhoz.kipróbálnám mondjuk a supermotozást is.bár lassan az lesz az RSből

jut eszembe:GHOSTBIKERBOY-al mi lehet?
a durrogás a nagy motoroknak sem tesz jót ám.csak menő,de nem hasznos.
Igen, erre már rájöttem. Gáz gyújtón agyaltam legutóbb, de el van már vetve a dolog.. De jó lett volna ha meglehetne oldani valahogy:DDD
Ha majd meglesz az Rs akkor miért ne?
én majd ha megállt akkor szedem szét.de akkor totál.remélem a kövi mociig kibírja.bár elég necces.nyikorog az első kerék.kicserélem majd a kormánycsapágyat is.meg minden át lesz nézve
Amit e-mailban küldtél az úgy jó lessz!
az "ÜNK" az gedeonra vonatkozott.nemhinném h te laza 150km-ert mociznál h kigyere pályázni
Teljesen szét burítom a blokkot.Az összes csapágy csere és szimering újra polírozom a szívót meg a forgatyus házat!Ezek a gyári csapágyak szart sem érnek!
Jaaa ! Persze, vegyél fel msn re! matebesze@citromail.hu
hát igen.most a "úgyismegcsúszokéselesek" című kanyarvételi technikát alkalmazom.majd jóidő lesz akkor megin kimegyek/ÜNK (ugye?) aztán jobb leszek mint voltam.
jah.aszittem már ezt föl is tetted.mer mér álldogál magányosan az a szegény pára?ment 2 mail is
A kurva anyát elég fosok lettek a képek!Mindegy lusta vagyok ujjakat csinálni!
De sajna nemtom kipróbálni mert a gép sztender állásban van!
Jaja ! Hát akkor gondolom, hogy egy olyan után máshogy méred fel a kanyarokat! Aztán csak óvatosan
még nincsenek.egyenlőre a fizumat kéne felvennem mer egyik helyről se jött meg (34+40) uh meg kell majd sürgetnem őket mer a kurva anyjukat.az egyik helyen lehet ki se akarnak fizetni.legalábbis másoknak is könyörögni kellett h adja már oda 1 hónap késéssel a lóvét.a másik helyre meg legközelebb jövő hét kedden megyek csak .ööö...nekem az a jobb ha + os lemezt veszel.na ezt kérdeztem a előbb h a DVDvel mivan.na muti mit adott az indyán
ööö...egyszer túléreztem.bár az amiatt volt mert nagyon le akartam tenni a koptatót.azóta most megint meg kell tanulnom vezetni mer most fosok
Az már nem rossz, ha érzed meddig engedi a gumi!
Jó reggelt csávó mi a pálya?Megvannak a cuccok az átépítéshez?Szólj ha megvan!Szombaton mit szeretnél tenni?Ja és milyen DVD lemezt vegyek a játékhoz?Egyébként megjött az olvasóm.Mindjárt dobok képet mit hozott nekem indy barátom!