Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

75w90! Én legalábbis ezt fogok venni...ez is van előírva
én 10w50-et vettem bele ez NAGYON NEM JO. folyik ki állandoan. szoval valami sűrűt rakj bele. gedeon irta korában mekora maximális olajmehet bele kb 50oldalal hátrébb
szuszogo a lánckerék felett van nemsokkal. ha a szuszogod ellet tömitve akk rövidesen jön fel az olaja csavarnál, a spirálnál ésmég a kuplung szimeringet is kitolja.
És milyen hajtómű olaj kell a gépbe?
Szevasztok! Mi az oka annak hogy a fordulatszámmérő spiráljánál ahol a blokkhoz csatlakozik szivárog az olaj (2002-es a motor) ? Leszedtük a spirált leállítottuk a motort és bugyborékolt egy kicsit. Kell lenni a blokkon valahol "szuszogónak"?
Nekem van egy szett Rs idom garniturám. frissen fényezve metál feketére. érd: 06-30-547-5719 vagy kistuning5@citromail.hu
nekem meg ő .
na meg persze a másik nagy Ő...csak most egyenlőre annak vége
2000-es évjárat.ez 1000000%
amugy tankidomot fejidomot első sárvédőt és a kis sztendernél lévő toldatot keresek.
jaa értem! na mien szép lesz a motorod
igen speciáilsan 2005ös kell mert új külseje lesz a gépnek és már 2 oldalidomot és egy faridomot be is szereztem
azthiszem dfhear árulja az idomjait. 2002es azthiszem. motor ugyan az. vagy neked speciálisan a 2005ös fényezés kell?
valaki estleg tud olyan helyet ahol tudnék szerezni idomokat 2005ös rshez?
Viszont doki
Hát igen tavaly ilyenkor biztos jobban ment volna a bolt.Na nekem sajna koccolnom kell.Csütörtök délután ha erre jársz csörögj oszt mondom merre.Joccakát
Ja és van egy honda dio robogóm....tartozásba kaptam pöc-röf 65 öt megy 89-es50000-ért hirdetem felhív a paraszt azt mondja induljunk 10000-ft ról az a reális
Szép az a honda....és még olcsó is.....de sajna az embereknek nincs pénzük....Egy nyamvadt rc helikoptert nem tudok eladni egy hónapja...de használt nagymamát már ajánlottak érte
Az enyém 600 én nyertem
Kár pedig az ürge csak veteránra cserélné.Nekem is olyanok jelentkeztek aki azzal kedte ,hogy menyi a legalja?Mondom neki menyit látsz a hirdetésben ,mondja az árát erre én ,na annyi!
enyém 500ért elvihető
igazábol mitora(evo,nem a régi) jutottam. van is ilyen 290ér már rendszámos és nemis olyan régi. NSR nemtecik RS125 drága futura se szép stbstb. 4t meg lomha
De olynaok jelentkeztek hogyha madj eladom a motorom akk megveszem a tiéd...
Meg cserére jelentkeztek, pl cagiva planet..ami majdnem mito csak sokal csunyább.

Nemismerek veterán motorosokat inkább sportmocisokat.
nekem van egy 75-ös babettám?
Mért árulod?NSR -re szerintem letudnád cserélni.Nemtudsz valakit aki akinek van veterán motorja és elcserélné az enyémre?
nekemis 125ösekll de nemveszik a gépet