Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

veled meg mivan?mostanába nem is látlak/olvaslak.DVD-vel mivan?megnyerted?...höhö.megvan a jogsim
Hát barátom nem szeretnélek elkeseriteni ,de az első képen úgy néz ki ,hogy anyi az öninditónak teljesen össze van égve!
na erről beszéltem.én is ennyire kiülök és addig döntöm, amíg a gumi engedi.
Na ő már szinte nem is ül a motoron a kanyarokba! http://www.youtube.com/watch?v...
A durrogós megoldást meg ne próbáld amellett ,hogy a 2 gyertyát nem bírja el a gyújtásod még tönkre is baszod a tekercset ill a tirisztort vagy a trafót!Ja és nemfog elindulni a motorod!A másik az új RS eken hiába herélitek a dobokat is az elektromosan is le van fojtva!
szépjóreggelt mindekinek
Jó reggelt mindenkinek!
Jó reggelt!
jó reggelt
hali! van egy eladó benzincsapom rs-re, én tévedésből vettem meg egyszer sem használt,ha érdekel valakit msn: dug6unk@hotmail.com üdv
Nos, én léptem aludni.
Köszönök minden Dhfear
Jóéjt mindenkinek!
Igen nekem is hátul 47-es van elöl meg 12-es.
Az elsö fogaskerék az nekem sem kopott, a hátsó van már lealázva nagyon hegyesek a fogak meg szinte visszafele vannak már hajolva majdnem.
A láncom már megvan az egy arany did erősített versenylánc.
Már csak fogaskerék hiányzik hozzá
italmondo vagy nagyvas vagy citybike.47 az alap hátsó lánckerék.nem is láttam hátra még nagyobbat.meg 12es a gyári előre.nekem van 12esem csak használt.de még elég jó állapotban van.
ez nem kiülés hanem buzitangó (ahogy volt edzőm mondaná).a kiülés egy picit aktívabb.kb mint Rossi vagy Stoner,legalábbis én nem úgy vettem észre mint aki csinál is valamit.koptatót én 4500ér vettem (vagy 4000ér).az a szerencsém h a ruha térdrészét megvédte a koptató.csak a karomnál szakadt el.csizmám már nekem is leért mikor koptatóztam volna.meg ha jól hallottam valami műanyag idom is elérte a földet .
Tényleg valaki nemtudja honnan lehet fogaskeret rendelni jó áron?
Nekem 47-es kéne meg 12es gömbölyű Rs-hez.
Erre tudok neked egy videót Youtubon beírod hogy hanging-off techniqe és ott nagyjábol mutatja hogy hogyan kell kiülni, a motor szöge meg hogy hogyan kell neked helyezkedni a motoron.Én azt néztem meg azóta én is próbálok kiülni csak nem merek nagyon mert leér a térdem és térdkoptató meg a fasorban sincs sajnos
Akkor a második próbálkozásod már nem volt ilyen sikeres.
Én még nem merem dönteni annyira hogy a térdem is leérjen
debrecenben az aldi parkolóban szoktunk virgonckodni a haverokkal multkor már a csizmám orra leért az aszfaltra
Szoval haladok.Egyszer én egy körforgalomban csúsztam meg, az eleje úgy döntött hogy kicsúszik de megfogtam ahogy döntöttem balra vissza rántottam jobbra meg le raktam a jobb lábam, de hogy hogy tudtam megfogni magam sem tudom.Aztán mikor megálltam leszáltam a motorrol remegett kezem lábam
Térd koptatót mennyiért lehet venni nem tudod?
láttam tettél fel videót és h akarsz kanyargászni.csak annyit tudok tanácsolni h sose az ülésben ülj (csak egyenesben).pontosan én sem tudom h kell kanyart venni de látom h a nagyok (MotoGP) kiülnek a kanyarokban és én is elkezdtem úgy csinálni.sokkal élvezetesebb a kanyarvétel és gyorsabban tudsz benne haladni és kevésbé lesz hajlamos megcsúszásra a moci.mi is akarunk feltenni videót,csak sajna nincs kamera
szinte visszafordítós és elég lassan.go-kart pálya Győr.kb harmadszor voltam a pályán és én is csodálkoztam utána h nem estem pofára,csak éreztem h megcsúszott.na mondom akkor ez sok volt neki.aztán 3 héttel később térdkoptató használatba vétele gyanánt ugyanabba a kanyarba kiment a hátulja és igen jelentős anyagi kár keletkezett

Azt a!
Hát te egy állat vagy
Milyen kanyart és mennyivel sikerült bevenni így?
nekem is Pirelli Sport Demon van fent.hátul 140es elöl meg 120as asszem.egyedül a méreteivel van gondom, mert baromira kidudorodik oldalra.a tapadásáról a guminak annyit, hogy egyszer fordultam már vele a kidudorodott peremen is .azaz itt:
a képen látszik is h hova kell odaérnie a szénkefének.
hopp a kép lemaradt
mivan eltörve?
na figyu.a bekarikázott helyen kellene lennie szénkefének.2db mert egyik az egyik oldalon a másik a másik oldalon.annak kell hozzáérnie az egyik ilyen cellás részhez amin a tekercsek vannak.ha nem érthető megpróbálom még1x elmagyarázni
A michelin Pilot sportrol tud valaki valami információt?
Mert tudnék 1 párat szerezni 40ért.
Az sok lenne érte?