Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hööö, a tuning betyár.
Nekem mondod?Másfél gurigát költöttem egy kettes Scirocco-ra
Asszem ja.
Karbon vs Alu?
Há mer "hülye" vagy!
65 asszem.
én meg aztmondom hogy a tuning a lehető legdrágább dolog, 5szer megvehettem volna enyér a 125ös rs-t de mégse bírom abbahagyni
Ha minden tuti, 250. Én az enyémet legalábbis nem adnám ez alatt!
mennyi egy leo kipu?
Nekem 80pénzemben van a moci+amit most ráköltök kb 40. 120-ban megáll 94 es évjárat mennyit érhet?
Még anno 160ról 140re alkudtam az árát, csak a tuning volt benne 100 rupó.. És még ez messze nem a legkomolyabb!
az biztos. én most veszek az enyémre Leo vince rendszert azse lesz olcsó .
Szar lehet Nekem a feleségem és a fiam
Én karbon top kipuval vettem a mocit,megnéztem az árát hát az is egy barom volt aki ezt megvette....
egyáltalán nem panaszkodok. ez a motor az egyetlen szerelmem (LL)
Ne is panaszkodj, mert fojtalak meg!
éniss egyetértek veled. csak a vas henger
Azt már nem tudjuk meg... 100-ig naon top volt, nem volt elég a tank 100 Km-re! Nah, de én se tuningolnék kismotort, sok pénz!
jaa vágom. henger+kipu többet ér mint maga a motor. állatok. én maradok ennél a kis rs-nél, esetleg ha sztémegy megveszem hozzá a 80as vas polini hengert és kész repülne. nem mintha ígyis panaszkodék:D:D
Vödörrel
Tegyük hozzá, hogy ez egy fekvőhengeres, léghűtéses. ami sovi...
Akkor mi lett volna?
msot tegyük fel vesz egy 70es polini evo hengert, ahhoz megveszi a koparibilis főtengelyt, kiput. ez maga 200000ft. 24es karbi anyámkínja. malossi over range varió 80000. és akkor még pár apróság ami nagyon drága hiányzik. és tegyük hozzá hogy mivel fogja hőteni azt a hengert
Én is öntöttvas párti vagyok ha elérem a 15 lovacskát és tudok kényelmesen menni 80-90 körül nekem az már elég
Nah de tuning és tuning között nagy különbség lehet!