Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valami msncímet tudsz nekem adni?
és a 40ezer forintos milyen vas vagy alumínium?és ez mégis mennyit jelentene egy 21-es delorto karbival együt végsebességben ?
nekem van 2 db top due plus 70es hengerem mind2-höz van főtengely is kipufogó és karbi is csak az egyikhez van. ha estleg érdekel.
az egyik henger alig futott semmi kopás nincsen benne se a dugón.
nekem javitó dugó kelllene de nemtalálok sehol minimun 42es
de 42.5 lenne ideális..
valaki?
holnap jön vki hungaroringre? ingyen lehet menni a pályán+ingyen gokart
49mm

itt van 1 39ér
akarom mondani nem 100000Ft
Csumi!Nem tudnátok segíteni abban h 70 v 80-as hengert honnan tudnék venni?És milyen márka de nekem nem iulyen 100Ft értékbe kelene hanem olcsóbban max 50000 !
Hali!

Engem is érdeklene az a racing olaj mert a kicsikének csak a legjobbat akarom és nagyon jó áron van, csak annyi lenne a kérdésem hogy hogyan tudnád nekem eljutattni.Esetleg msn cím és akkor ott megbeszéljük?
jah és köszike
19 látom te is küzdöttél az életedért a 750 es gixeren én nekem ez 200 as tempo kicsit komoly volt igy elöször egy nagy motoron
És hanyadik az a szülinap? Am boldog szülinapot akkor márkatárs! R6...:) Kellemes!
ma vana szülinapom és még motorozni se tok viszont du yamaha r6tal vitt haverom ho ne busuljak anyira
I'm
http://www.italmondo.hu/index....
itt a link még1* és senki se monta hogy ennyi aki tud olvasni láthatja hogy menyi az ára!
jóóó 2002ben volt 39 ezer ezt megértem ott van a paipron 2002es kiadású a cucc de ha nemhiszed ot a link az italmondos a mostani 2009es ára 60000ft!
ezt nem kötekedésképp irom és senkit se nézek hülyének!
csak nem szeretem énse ha iyleneket irkálnak hogy drágábban adom mint az új! azér hülye énse vok ki venné meg akkor.
Van még vki fent?
Eladtam.
igen teljesen igazad van. nemtudom én nagyonis vas párti vagyok a régi hengereddel milett? eladtad elkopott vagy még esetleg megvan?
Persze ,hogy nincs!Pont azért kérdem ,hogy látod-e a különbséget?Azért mert nagyobb az átmérő azmég nemjelentiazt hogy erősebb.Egyébként csak mellékessen már nem ez a hengerem van hanem 51.5 feles henger.Amit őárul igaz 0.5mm nagyobb de pont azért az a felsőhatár afelett nincs javittó dugó + 1 gyürüs nem 2 emiatt igaz jobban pörög de kissebb a hő és mivel 1 gyürű kicsivel gyengébb is főleg ha kopott.Ez a henger ha eléri az 1 tizedes kopást akkor már nem javítható!A henger pedig vagy nikasilos vagy cromozott ami anyitt jelent ,hogy nem fúrható.Tehát az a henger fut amig fut aztán kuka!Abban pedig már van 6000 km és ez segédmotor!
elvileg erősebbnek kell hogy legyen. de én tényleg nem akarok kötekedni mer te értesz hozzá és jobban tudod hogy megy a motorod mint én reméllem nincs harag
Biztos erősebb?Megnézted rendessen?
Bence ezt majd emgdumáljuk, de egyenlőre zsozsót kell gyűjtenem mert nincs egy vasam se! De ahogy lesz majd beszélünk mert olaj kell De jelentkezem hamarosan!
az hogy a due erősebb, 0.5mmel nagyobb az átmérője és ilyen rózsaszínes a henger
És tdod mi a különbség a 2 tő között?