Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ó, hogy kerültél volna szembe velem...
Egyébként elég komoly cuccokat nézegetett össze.
Ja kérlek a teljesítményt meg kell fizetni Egyetértek Danival ésszerüen kell tuningolni...Robogó fujj Az RG80-al lealáztam egy 80-as tuning piaggot Pedig az a karbin és a kipun kívül gyári volt...
Cserél mindent! Egyébként nekem ne mond. Ráadásul túrára akarja, meg levizsgáztatni nagy mocira...
hülye már bocsi. ahhoz hogy dr után vegyen egy oylan high end hengert minden alkatrészt kinéne cserélni. varió-főtengely-karbi-kipu de nem akár mienre
Én úgy vagyok vele, hogy hosszú távon öntöttvas. Hát nem tom, a kevlárszíj el fog kelleni neki...
a jó kis DR 70-es szettet cseréli le...
szerintem az öszes ilyen hülye állat. nemfogja tudni rendesen használni. anyit fog enni mint 1 porshe. 1 dugóval kb 2000km-t ha elmegy. az égszíjat sztem ezalatt simán szétszabja. ááá én biztos nem vennék robeszba olyat
Indy, tudod mit? Szaarok bele. Most 110-et megy, jól húz, 4 lityit eszik...
Jól van barátom. Egyébként haver is gondolkodik egy 20 lovas aluhengeren a robogóba...
5-7L között attól függ hogyan húzod a fülét....
Elkell a jó fékbetét, meg a súlypontot előre tolni, aztán reszkessetek tőlem!
előszörois az én motorom tényleg 120at ment! kb 5kilóméter alatt gyorsulta ki. az az rs még a 96os évjárat volt, nemtom a 80as dr is kb 14ló de nem 100% nemkell megkövezni, tehát 1 súlycsoportban lehet azzal a polini-val. és akárhogy nézzük csak maga a henger volt 80000ft tehát jahm. és akkor még nem adtam hozzá a többi dolgot.
Ha az enyém 50-es DR el 14-es karbival 110 akkor egy polini 120-al simán hihető de a babettádat furasd meg....csak ne felejtsd el kicserélni a motorfékbetétet
Nah igen... Csak ahhoz szét kell vágni... Majd látom. Ööö, mennyit enne így?
Dani, hány lovas a 80as DR? Ugye az öntöttvas? Egyébként ha az az 50es henger aluhenger volt és minden egyéb fullos volt, biztos nem lehetett uccsó gép.
Szerintem akár 100-105 ös fúvókát is kipróbálhatsz,de ahoz ki kell szedni a folytást a kipuból mert úgy megfullad a moci...
Azt, hogy Dani gépe 120-at megy. jajaja, dumcsi... az jó...
figyelj elmondom mégegyszer. volt rajta egy alu polini henger igaz 50es de 15lovas. majdnem erősebb mint a 80as dr. kurva joszú áttétel. sportkipuff rendszer 19es karbi de valami kurva nagy fúvóka mer 7litert evett 100on. aki nemhiszi baszok rá. akár megis mutatnám csak sajna ellopták a motort
Ki veszekszik?Csak dumcsizunk....Amúgy mit hiszel ha látsz?A pocket bike 140-es tempóját?Vagy azt hogy mit rakok a gépbe?
Jaaah, na meg gyári 2 kipu (2 fojtás)...
Nekem DR 80-as, 19 Dellorto, 75 fúvóka, amibe kellene egy 95-ös min. és olyan hamar kiforogja igy is a 110-et... wáááh
Nah, egyezünk meg abban, hogy hisszük ha látjuk. Ne veszekedjünk, beszélgessünk inkább a Babettám problémájáról...
Ez volt a bajom a géppel ezért szedtem szét és rakom rá a 52mm-es hengert,21-es dell-t,malossi karbon membránt,14-es fogaskereket és malossi kuplungot...Mert 8000-től úgy megy mint akit picsán rúgtak de alatta nem lehet utazni sem...
Dani barátom, 120-at megy és 8nál tép? 2 véglet, vagy hosszú átét kis gyorsulás, vagy fordítva.