Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor így dobom be a közösbe! aki eladja a motoromat 600ért kap belőle 50et. a motor
hát néha odais meg asszony meg stb.
mer azzal jársz minden nap dolgozni?
nemnagyon
RS eladó részletre is! szalonon keresztül
Énis azért mondtam h csinálok mert vettünk most egy kamerát....már csak azért is h azt kipróbáljam meg mutassak vmit a motorból is ne csak beszéljek róla.... Bár igaz alap 50 essel nemfogok nagyot tépni...de a feeling meglesz
na az aztán a jó váltós ...a csirkemellet hagyjuk a szakemberekre!jó?...szóval megkopasztod a csirkét aztán lehúzod a bőrét és utána....
bárcsak az enyémet tudnám megdugózni
ha úgy is szét van szedve akkor bemész szimeringboltba és mutatod h ekkora kell.ha nincs szétszedve akkor meg 1 napot kibírsz nélküle nem?
ha lenne kamerám én is azon gondolkodnék h melyik jelenet jöjjön melyik után...
kuplungszimering méretet senki n em tud am6nál?
én is azon dolgozgatok de már 1 hete készül XD
vetesd megvele az enyémet!
Valamelyik nap gondoltam arra h csinálni kéne valamiféle onboard vidit Azzal hátha felkavarom az indulatokat...utánna gyorsan megvágom megszerkesztem vmi zene alá és mehet az upload
Meeeenjetek már, mindjárt megosztom veletek a csirkemell sütés nagy titkát, fortélyait! Fear, képzeld, haverral újradugóztuk a robit, de adja elfele, nem tiszta a gép, sőt mi több, a tuningról is le sikerült beszélnem... Mondtam neki vegyél vmi jó váltósat, azt mondta oké, erre fél órára rá beszélek vele msn-en... Mit mondott? "Veszek egy 180-as runnert." Pffff. Na de jó gép az....
hmm...asszonták elég jól keresnek és h hétfő-péntek 8órás meló
namost csöndvan?
Nembasztak át komplett éttermvan meg a sok pingvin mindig feszítt a góréknak!
asszonták ott van üzemkonyha meg mittudomén és h pincérek is vannak.vagy megpróbáltak átkúrni?
Küpönben is mi a ráknak akarsz te az audiban pincérkedni?
de abban mivel nincs más és mindenki abban indul
de ha csal és nyer akkor nem számít
köszi-köszi
na inkább pihenj rá az átalakításra majd.talán jövő héten megcsinálom a kormányt.csak el kell mennem venni tartót
de nem 50-es kategóriában indulsz?Mert ha igen akkor csalsz
a nevezés csak 1000 a belpő egy napra megint 1000
1500 két napra a belépő és 1500 egy nevezés