Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként csak megsúgom, hogy kevés az a 10-20 Km/h!
Geri15, hogy is vannak a benzincsap állásai, hol a tartalék? Thx.
Tisztában vagyok vele, arra értettem, hogy ők is szabályt sértettek.
Srácok, az extremán a benzincsap mikor van tartalékon, milyen állásban?
Üdv nekem a 8-as hőértéküvel nem ment olyan jól...9-es NGK val repült.....Lehet hogy Kompressziófüggő?Mert másnak jó a nyolcas is...Rs be
Nekem ugye gyári áttétel van a motoron 12/47 és így 11500 on megy 100-102őt! Ha 13 as lánckereket rakok előre akkor a gyorsulásom mennyiben fog eltérni? És végseb kb mennyi lesz? Jó lenne kicsit magasabb utazó, hogy nem kall annyit pörgetni! Olajat Agip Speed 2T-t használok....sztem nem rosz, de lehet kipróbálom majd a racinget
Ahhoz, hogy a megfelelő hőértéket kiválaszthasd sajnos meg kell venni a két esélyes hőértékű gyertyát. A megfelelővel egyenletesebben gyorsul és jobban elforog.

Tuji
italmondo
citybike
amilyet akarsz.típus szerinte rá lehet keresni.
Sziasztok
Tudnátok nekem segíteni abban hogy rs 50-eshez mien hengerszetteket lehet kapni? Illetve mien oldalon lehetne megnézni?
Köszike:)
aha értem köszönöm meg ván már méket fogok bele venni NGK BR9ES.
gyárilag is B8ES-t írnak bele.a P annyit tesz h előrehúzott szigetelőcsúcs (nemtom mi az), az R pedig h zavarszűrés (elvileg a pipában is van uh felesleges.amúgy lehet érdemesebb lenne bele 9es hőértékűt.olyanokkal tudsz még h az elektródák anyaga meg ilyenek de akkor 4000Ft-tól kezdődik
sztem rakj bele 9est. BR9ES
Vagy mék a legjobb mert szerintem az rs a legjobbat érdemli.
felesleges az a P meg az R de amúgy jó.
Jó az NGK BPR8ES?
én meg mezei Agip City Tec-et.kb 2200 pénz és teljesen jó.
50es moci 15ös kerékkel kb olyan gyorsulást végezhet mint 1 úthenger .és 6.ba egy kisebb szellő és vissza kell váltani egyet
Hali!

Azt szeretném kérdezni hogy ez a fajta olaj szerintetek mennyire jó az Rs-be?
nah nem 12es áttét, hanem 12es első lánckerék 47es hátsóval
miértne lehetne? gyárilag 12es átéten mennek 100körnéykén akor 15ös kerékkel mehet 120at
nekem még a 8as is pedig gyári 50es...
Szerintem a 6os hőértékű gyertya kevés lesz az Rs-be...
NGK BCPR6E
annyi a különbség hogy ők 10-20 km/h- val lépték túl a megengedettet te pedig a 2x- esével ...nem mintha más nem tenné meg kis RS el csak mondom hogy nem ugyan azok a következmények
én meg igyekszem gyorsabbnak lenni mindenkinél mert nincs visszapillantóm