Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ésmindezt azért mert egy másik cimbi ezt használta a verseny-rotax blokkos gookartba
Ha már a túlzáso egy cimbi 10es versenygyertyát tett a gépbe 8500/db....Hát a moci csak akkor ment ha elérte az üzemi hőfokot és akkor sem jól....
BR9ES
bár az R vmi zavarszürö vagy mi de asszem olyan van meg olyat szokott modnani gedeon meg énis olyat vettem
tudom.írtam is h bocsi.összekevertem a bötűket
Amit én ajánlottam az nem versenygyertya és bár megvan az ára de tovább bírja egyenletesebb a teljesítménye és mivel ezekben a mocikban egy van miért ne legyen minőség?Én mindíg a minőségi termékeket ajánlom és használom is...Azt tapasztaltam hogy a jó minőség et meghálálja a gép....Na persze nem eszetlenül mert itt is lehet túlozni...egy jó gyertya 3000-5000ft-ig kapható és hiba nélkül elmész 12000-km-t...Én nem vitázom csak ajánlok ha megfogadjátok a tanácsom jó ha nem az is....
ja és ugye NGK amit nem is mondtam de az alap.a GV-s és a VX végűek lehet kicsit drágábbak olyan 2-3-4e Ft de a sima B9ES 1000 Ft környékén van.lehet az előbb elírtam és B9EG-t írtam de az versenygyertya.szóval B9ES kell.
Köszönöm!Holnap akarok egyet venni.
neked még a 105ös fúvóka se lenne túl nagy.asszem gedeonnak a 80asába az van.
B9EG - sima mezei
vagy amit indy01 írt
B9EGV (arany-palládium középelektróda+spec konstrukció)
B9EVX (platina középelektróda,spec testelektróda
1gyűrűsbe lehet elég a 8as is
ja bocs.nem szóltam .most látom h az nem a verseny
nemtom mér erőlteted ennyire a versenygyertyákat.sokkal rövidebb ideig bírják (én úgy tudom).meg utcára felesleges sztem.
szoktam beszélgetni szerelővel (gedeon).ő adja a tanácsokat
Üdv!
Gyertyát szeretnék cserélni.Milyen fajtát ajánlotok?Csak azért kérdezem hogy nehogy rámsózzanak valamit....
Köszi!
B9EGV...B9EVX....stb
Hát a 75-ös fúvókát felejtsd is el Nekem az 50-es hengerhez is 85-ös volt most rakom fel az 52-es furatú hengert 21.es dellorto-val 120-as fuvókával A 9 es gyertya pedig alapból kell,,,,
90es fúvóka, 9-es gyertya? Ezt ki mondta? Tuti infó, mert ha igen akkor a 75-ös fúvókám elfelejtem, lehet a gyertyát is, habár azt nem tom, h mien...
Érdekel valakit egy 50-es DR hengerszett?Csak fel kell rakni és megy...
Köszi szépen!
érdekelnek valakit idomok?
komoly jol néz ki
Töltöttem fel pár képet a moccról Fotók közt meglehet kukkantani az Rs-t
ha 75 ccm akkor:19es karbi minimum,90-105 főfúvóka,esetleg kipufft herélni (nem biztos h kell),9es hőértékű gyertya
Sziasztok! Az rs-emhez keresek henger szettet és találtam is csak azt nem tudtam eldönteni hogy 50 vagy 75 ccm eset vegyek rá, mert ami most volt benne az megállt. . A karburátor, szívócső és a kipufogó cserélve van rajta. Melyiket érdemes bele tenni? És mit kéne rajta még cserélni ha a nagyobbat teszem bele?
hali
hallottam olyat, hogy jobb hang érdekében lehet tenni ezekre a vasakra rs 125ös végdobot. van ebben vmi igazság és kivitelezhető egyáltalán?
boruzs.laci@freemail.hu
vegyél fel és a többit ott.