Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mindjárt lesz vidi.beszereltem a kész rijjasztót
ja énis eléggé. mingyárt kezdődik a szökés
holvan mindenki?
unatkozom kurvásul
jaa vágom. valamikor nyáron szerintem elfogok menni felétek is. Motorozni különben sokat nemláttam sopronból. kocsma bolt colosso
meg joggal.... én a nagyokkal lógok. a mecinél szoktunk gyűlni
mien fos hol? nemám nagyon bejön nekem a mocid amúgyis de tényleg. meg örültem hogy végre valami jófélét is láttam. egész Sopron televolt gilera runner-rel
és mondtad hogy ott az a fos nézzétek már
kirándultunk sulival péntektől vasárnapig
mármint itt.
mert hogy ? mert mit csináltál?
enyémbe 105ös fúvóka és 3.5literes fogy. szerintetek? és 19es karbíí
Akkor felszerelhetem a vonóhorgot, hogy el tudjam húzni a 3 hektó lityis tankot! Ágyő 4 literes fogyasztás...
vkit érd. ? link
tuti hogy tevoltál. olyan fél 10 fele a busz pályaudvar fele. kipuffról ismertelek meg
úgy megy majd mintha 90-108as fúvóka lenne benne .gedeonnak asszem 110es vagy 105ös van
te figyu.hol vetted te 700 Ft-ér?bementem April kerbe azt mondták 4500,- utángyártott és 5600,-ér tudtak volna adni mer a másik elfogyott.biztos h termosztátot vettél?
meg akkor egy bőrdíszművest is légyszi .ha érdekel majd elmesélem.sömmi extra.annyit elárulok h leért a lábtartó...meg a koptató is...meg a...inkább hagyjuk
így van a szívatót leveszem és hirtelen elkezd ciripelni és ezt is csak egy bizonyos fordulaton pl ha 2000en tartom a fordulatot akkor nem ha leengedem 1500ra akkor megint és ha bemelegszik akkor is hallani valamelyest de közel se ilyen hangosan
Jól éreztem? Becsukod a szívatót és mint kártya lap a küllőkön el kezd ciripelni? Alapjáratot felvinném 1750-re, és melegen hallgatóznék. Távgyógyítás nehéz.

Tuji
http://sportmotor.hu/motoros_v...
Gedeon a Te véleményedre kíváncsi lennék h szted mi a probléma
RSDaneee. nemtudom 2 piros rs van egy 25 ös meg én. tuti engem láttál? mert vagy regel 7kor van reggel 10-11kor énvoltam?:) fekete plexis szürke lazer bukó imet szürke piros protektorkabát farmer fehér superstar cipő
Meeenjetek már, ha most így megy mi lesz ha 90-108-as fúvóka lesz benne?
Eladó!
Érd: l.csaba91@freemail.hu
Hála az égnek ez most AM-hez való dugó és egy ideig eltart amíg elérem az 54mm-t
A javittó tugonál a gyári AM blokkosra gondoltam.Előfordul ,hogy mástipusuból van nagyobb és ugyan az a hossz szoknya stb. PL. honda dugó stb.