Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy te mekkora ganyé vagy miért kellett szólnod?Hátha valaki megvette volna és megpróbálja belefaragni egy AM345-be
meg ilyen állapotba nemtom ki az aki megveszi
az igaz de akkor meg mér ír nade véglis teljesen mind1
azt nem is mondta h RS-hez való csak h Apriliához
most én nem kötekedni akarok de ez a főtengely nemis rs
A fő vízcső becsatlakozásánál van és pár forint,Én most vettem újat egy motorosboltban 700ft ért.....Ha nem melegszik fel a gép akkor jobban kopik,ez nem vicc...szarabb lessz a teljesítmény és kopik mint az állat...
Üdv!
Eladó a képen látható Minarelli vízhűtéses 50 ccm-es henger Apriliához, de jó Yamahához is. Ha valakit érdekel akkor írjon. Köszönöm
baja nem lesz.nekem is úgy volt h nem igazán akart kijönni a kékből még a hidegebb időkbenaztán mondták h fázik és majd melegbe feljebb megy.hát mondjuk akkor se ment nagyon feljebb de akkor már a fehérbe volt (mocistalálkozón igencsak közel volt a piroshoz ).baj akkor lesz ha amit indy mondott h zárt helyzetbe megragad.de ha a hőfokmérőd rendesen működik úgyis tudni fogod mikor kell megállni.a hengerfejedben van.azt most hirtelen nemtom megmondani pontosan hol.
Termosztát gondom sztem nekem is van....állandóan a kék sávban áll a műszer! Valaki egy képet tudna mutatni h hol keressem azt a bigyót....mert ha felidegesít kivágom belőle és szerzek vagy veszek egy normálisat mert ha teszem fel amiatt lesz baja felgyújtom
hali srác. azthiszem láttalak vasárnap délelött Sopronba az rs-el
A tisztítás nem igazán segít...Ez cserés alkatrész
asszondod kicsit meg kéne tisztítani h ne álljon be legközelebb?most úgy néz ki h teljesen jó.legalábbis a vízhőfokmérő szerint.
Pedig nem ártana mert ha zárt állásban marad megfő a moci
ja azon lehet állítani h milyen hőt tartson?nem néztem meg alaposan hogy néz ki ez a kis cucc.azér meg nem akarom megbontani a rendszert
tehát úgy néz ki h be volt állva de akkor helyrerakta magát?
Be volt állva nyitott állásban akkor csinálja ezt....ha egy kicsit is hidegebb van nem melegszik be a gépállat....Ha nagyon meleg van akkor hibátlanul megy de nagy sebességnél visszahül...
lehet még le is fújom őket ha kell.majd rakok képet is csak nincs fényképezőm.
enyém 2000es évjárat.ha oldalidomra gondolsz csak akkor a bal oldalán csúszásnyom, a jobb oldala javítva lesz.ha neked jó 20e Ftér tiéd.majd felrakom őket Apróba is.
Engem lehet h érdekelnének idomok! 2003-ashoz kéne!
Milyen állapotban van és mennyiba kerülne a 2db idom?
mondjuk a blokk nem kapott oldalütést.csak vízszintbe került a moci
én a szivattyút gondoltam h megnézem.mer most hirtelen hamar felmegy a hőfok üzemire és ott is marad.eddig mindig változott.nehezen melegedett meg hőmérsékletfüggő volt nagyon a saját hője.most meg mintha télleg működne a termosztát.
De azért lehet hogy nem ártana kicserélni
Simán még ladás-skodás koromban így javítottuk a termosztátokat
na gratulálok neki .ügyes volt.nekem lehet ki kéne próbálnom a 8as gyertyát.

te egy kérdés.az lehet h nagyobb oldalerejű ütéstől megjavult a termosztátom?
az R az zavarszűrés ellenállás.de elvileg a pipában is van.ha jól tudom.elmagyarázták nekem:arra jó h ha elmész a mami háza előtt akkor nem zavarja be neki a Maunika shót a tv-ben és fordítva a TV se zavar be a mocinak.