Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah, de ezzel nem kívánok álláspontot foglalni.
Én elhiszem mindenkinek amit ír...ésszerü határokon belül....Pocket bike 140km/ó?...Az már halálközeli élmény....Egy ismerősöm ezzel vakított na ezt már nem hittem el....Az ember 190cm és 85kg
mindenképp nagyon sokat számít. 8000nél olyat lépett mintha seggbekúrtéák volna:D
Három betü G.P.S. Az volt a mocin...
Dani javára szólva, egy sportkipu 30 százalékkal nyom a teljesítményen és a fordulatot is kitolja.
szerintem kompresziofüggö, amig 10ezerrel kevesebb km volt a blokkban 8assal is simán indult de utána nem inditotta el az öndindito de miután kapott 9est már pöccre ment
Ú bamme, tényleg, lehet azért fullad.
figyu srác az enyém 50es dr 19es karbi polini végdob malossi membránház karbon lappal 15/47es áttétel=120km/h gps-el mérve szal bocs
Indy, hidd pedig el, csak vonj le belőle 10-et! Nekem a Piaggio-m óra szerint 120-ment, aztán csak 110 volt. Ennyi.
Te igen birka a Babetta 49,7-es azért fullad mert hiányzik az a három tized...
50es alu henger polini evo!
Barátom, én elhiszem. De az nem 50 köbcentis volt, vagy esetleg aluhenger?
Én 98-kg vagyok és a mocim 50-es DR 14-es mikunival Top kipuval 12000-nél 110....nem igazán hittem el
jó nemkell elhinni
Pfff, miért van az, hogy a 49ccm-es Java Babettám fullad 130-nál?
70 najó akkor már nagyon a vége volt am5ös blokk 13000en ment 130at de az tuti mer gps-el mértem. de volt elég sok idő mire kigyorsulta
Hány kiló vagy ?20-25?
haveroméis volt. de az 50es polini+giannelli+19es delorto+14/44
alattam ment 130at:D
Az enyém már volt KPM bevizsgáláson is Két tulajjal ezelőtt nem hitte el a szerv hogy segédmotor és berendelték
dede. 50es. de azt nem mondom hogy gyári
Bizony 40 Km/h. Segédmotorkerékpár: 45 Km/h végsebesség, meg azt hiszem 4 Kw. Nah, hányan is estünk ki a segédmotorosok köréből?
éppen polírozódott a hátsókerék és készül az új farokidom. ha minden jól megy Alsóörsön meg lehet tekinteni
Igen én is erre gondoltam van ugye a két farok és hátul a lámpa fölött van egy közbetét ami a két farkot összeköti de ha az nem kell akkor tudom adni 6000 ft-ért a két farkot.hátsó ülés új huzattal szintén 6000ft
40km/h
Fiúk segédmotorkerékpárral mennyi a megengedett sebesség?Nem mintha én betartanám