Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jólvan akkor ha tudnál mondani nekem egy msn-címet megbeszélhetnénk
Érzékeny embereknek készülnek ezek a kipufogók. Épp, csak egy hangya f.sznyival menjen jobban, ne kelljen fordulatra tenni a motort, ne rázza össze szegény leendő tulajdonost azzal a sok + lóerővel. Mondjuk egy igazi versenycső rém árban van.

Tuji
igen fel van véve msnre akkor 25ér odadom neked ha érdekel jó lesz igy?
24-25000et megérne azér. viszont nem tevagy aki ismer egy Szentpéterfai srácot? mer nekemis ő mondta hogy van valakinek egy ilyen kipuffja
nem anyázni akarok énse. anyi hogy a motoromom már minden szir szar kivan cserélve csak a kipu nincs és a gyári kipu eléggé visszafogja. enyit meg megér nekem hamár a többit kicseréltem ez már nem oszt nem szoroz
Tapasztalataim szerint, ahhoz, hogy 2000 fordulattal alacsonyabbról húzzon a motor azért jól jön a 80-as henger is az ötvenes helyére. A gyári csövek sem véletlenül olyanok amilyenek, eléggé beoptimalizálják őket. Amit csináltam a tzr.-emre az 2-2,5Le-t hozott, de magasabbról indult a motor.

Tuji
menyit adnál érte? ennek csak egy festés kell és akkor olyan mint egy új leégett róla a lakk sajnos de már hozzám is igy került.
azthiszitek hogy egy hudejo kipuffal jobban fog menni a gépetek. hát nem... probáltam már csomo féle rs-t ésmindegyiken más és más de lofaszt megy jobban... 125 nél már számit de 49cc nél nem.. felesleges pénzköltés és lehet anyázni éppenséggel lefosom azt is
én ezt a kiput újonan nagyker áron megtudom venne nettó 31000ft-ér. nem kötekedni akarok félre ne ércsd, de engedhetnél egy kicsit belőle és akkor érdekelne
mármint kipuff
45 ért van rá zsir uj stage6
az a henger ami a képen van 40ezer dugóval gyűrűvel hengerfejjel 6000km van benne.
a másik henger az még a motoromon van abba több a km de tökéletes az 35 a kipufogó 30 a karbi légszűrővel 20 jha azt hozzáteszem 19es a torokátmérője és van két db főtengelyem is ehhez a hengerhez van egy top racing tengő ami a hengerrel egyidős annak az ára 20ezer és egy gyári ami még be va szerelve.
engem érdekelne a kipufogó!
Hello! mit kérsz a hengerszetté ill a többié ?
Hy! Engem a kipu érdekel raknál fel képet róla és kb mennyi lenne?
eladó a képen látható henger 6000km van benne mint egy új olyan hamarosan lesz egy másik ilyen is eladó de abba több a km és egy leo vince kipu és egy 19es karbi sportszűrővel.
mondjatok rá egy árat és meglátom esetleg akinek kell kép a másik hengerről ,karbiról, kipuffról szóljon..
pedig nincs egy ökör áruk igaz én is meg dolgoztam értük
nekem egy se.nem igazán volt rá pénzem
nem is kérdeztem még ho az ide irogatok közül kinek volt simsonja nekem 2is volt csak ugy kiváncsi vagyok rá
nah jo reggelt az uraknak
hopp amit elfelejtettem megemlíteni.ha rosszul van herélve a kipufogó és nincs kellő folytása a mocinak akkor hamar kipörgi magát a motor és nem fog 12ig hanem lehet csak 9ig menni
a van benne kettő is az kijelentés.a valószínű a gyárira vonatkozott.hát sztem neked már érdemes lenne herélni.gedeonnak is 80as van és neki sport kipu herélve.annyiból lesz jobb h szabadabb a gázáramlás kifelé innentől kezdve alacsony fordulaton könnyebben távozik a gáz és jobban húz.gedeoné pl már 4-5 körül elkezd húzni.míg az enyém (és sokmindenki másé) 6-7 körül indul meg
olajat túlfolyóján?
a hűtővizet azért mert teletöltöd járó motornál és ő ugye pörgeti a vizet a kis lapátjaival és ha nagyobb neki bent a nyomás vagy azt mondja h ennyi elég nekem a működéshez akkor kinyomja a felesleget.
olajat hol nyomja?
mind2 a tulfolyojánpersze.. de edig aztse csinálta
nekemmeg olajcsere után löki az olajat, sőt mostmár a hütövizetis de mi a tökömér o0