Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!Nem tudjátok nekem megmondani h mi lehet a baja a motoromnak ha olyan sipolást/fütyölést hallok mint amikor a vízszivattyú megy tönkre de nem az a baja mert szétlett húzve de nem jöttünk rá a bajára!?!?
Am. azért 95ösre, mert 75 ccm-es mocikra tett 19mm-es Dellorto-n 95-ös a fúvóka (csak sztem Giannelli kipuval).
Gedeon: Ha most 4 liter eszik a mocim és teszem fel, lecserélem a fúvókát 95-sre, fogyasztás növekedésében ezt mennyit tenne? Vagy mi szükséges ehhez a fogyasztás-teljesítmény eléréséhez, mint az esetedben? Vagy mivel gyári a kipum, felejtsem el?
Nem akarok felvágni, de én is egyetértek Gedeonnal. És véleményem szerint az Extrema sem vall szégyent e téren! Ezt megmerem kockáztatni! Ahhoz képest, hogy az enyémen csak egy 80-as henger van és minden gyári megy 110-et, Gergőé meg minden szir-szarral megy annyit.
Indy mennyibe adod? Hány km van benne? Hány ccm-es?
Gergő egyébként nemértem ezt az Apriliát! Az új RS-ek gyárilag messze nemteljesittenek úgy mint a mi öregebb motorjaink.Azzal a motor konstrukcióval valamit nagyon elkurtak.Ha az ember több 100ezret rákölt és full kihegyez mindent akkor sem megy úgy mintha ugyan ezt megteszi egy 2005 elöttivel.
Szerintem az a videó kamu!Már mint úgyértem az egy 125-ös 50 es órával.Nemtart semeddig kicserélni kb 10 perc.Ezt most nem azért mondom mert az enyém nemmegy anyit hanem mert ez fizikai képtelenség.Szerintem.Olaszoknál a serdülő kategóriában mennek így az 50-es pályagépek ,de azok full kivannak hegyezve.Persze az is lehet ,hogy szerzett egy ilyet ,amit nehezen képzelek el mert ezeket nem agyák el mert klubb tulajdonok!
Csetény Troják Zoltán 06 308557633,vagy kerepesen az nv motoros boltnak is van bontója
akkor az vagy kamu...vagy valami full tuning
gedeoné akkor is 5littyót eszik ha keni neki.én mociztam már vele és sűrűbben kellett megállnia h utolérjem.és neki azér eszik többet mer a főfúvókája is sokkal nagyobb.
na ja aluhenger meg kutyafasza van azon a gépen...csak azt nem tudjuk hogy gyorsul...vagy lehet kamu is az egész
Hát megy rendesen de az új hengerem is DR....csak egy picit nagyobb
Én a DR-t csak ajánlani tudom! Nekem is az van!
Bence ha a DR mellett döntessz akkor tudd hogy van nekem egy eladó DR hengerszettem....Nem kell dugó nem kell furatni Hibátlan!
Fúj, ondohító CBR. Az a lényeg fogtad!
én 125 honda CG-t kaptam el. oszttársam. de 70ig fogtam meg cbr-t is
Dehogy, csak felvetettem. Egyébként Hosszupályiba van egy öreg fószer, aki 2 Babetát is felújított saját részre, egyenként 100 ezren felül költött rájuk. Állítólag naon fullosak. (blokk gyári, nem tuning).
bocsi 4T...
Hm, végülis nem tudom, hogy hogyan megy a tied... Hááát, az enyém 5dikbe 11300-on megy 110-et és jól húz... 70es robit, 125 !T keewayt ( ) gyorsulja, szal zsír. Sovány az a 10 ezres fordulat... Jaja, az már túlzás.
na jo ez már tulzás. de pl szar hogy alig tudok előzni
Ezz már tud valamit gyerekek...
Jaja, az enyém egy am5-ös minarelli. És végülis csak a hengerem nem gyári, többi minden. Szal, ezt még lazán fokozhatnám...
sok különbség van a ketttő közt pl a blokk és csomo vidi van yputubon ahol 130 al mennek
Szerintem meg ne zavarjon, éppen ellenkezőleg!