Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neem. csak egyszerűen vigyázok rá. hidegen melegítem mindig pár percet alapjáraton, amíg elnem éri a 80fokot a víz ilyen max 5000 es fordulaton járok vele. amikor meleg sem pörgetem tovább 9500nál mer semmi értelme. legjobb full szintetikus olajat adok neki. mindenből a legjobbat kapja
hát ha messziről nézegeti? azt nem mondta h a motorba megy a 3000km
Neeem, akkor nem megy bele a km!
vagy nézegeti
Tolod?
én akár a ball herémet is felrakom garinak hogy az én motorom nemfog beszarni még legalább 3-4000km múlva se ha úgy használják mint én
de a miénkre már nincsen gari mer régi
hátha azzal támad hogy irigy vagyok mer nekem nincs új rs-em 1misiér. véglis ha belegondolunk valamikor a mienk is új volt és ezeis anyiba került
a nemolyan biztos
Mindenkinek a sajátja a legszebb.
Na de minden esetre, szép az új RS!
800ér már használtabb RSV-t veszel nem rs 50t..
Nincs mire. Abszolut.
lehet cserélte a karbit is.nemtom.én csak mondtam h így képről nehéz megállapítani.de valószínű igazad van.irigység?oszt mire?
ezzel valahogy egyet kell értenem.annyiér én is inkább nagyobbat vennék.
Így van cimbora!
énis teljesen egyet értek veled. enyém 2002-es van benne 23000km a motorba. amikor vettem a sráctól látszott rajta hogy motorikusan vigyázott rá, igaz a fényezését egy kicsit leélte. na lénye ami lényeg a motorgenerál óta kb 11000km van benne és még mostis pöcc-röff bármikor és megy elég szépen. csak enyit akartam és aprilia 4evör
Mielőtt megszólnátok, igen, nincs pénzem 8 rupós, új RS-re, de ha lenne is, akkor már nagy mocit vennék!
A témától elkanyarodva, szerintem nagyon is jó a minarelli blokk. Ez az egyik. A másik, meg, hogy egy motornál a kor nem árul el semmit. Lehet az 10 éves, meg több is, és közbe lehet, hogy jobb állapotú, mint a fiatalabb jószág! Én mikor megvettem a mocim, felújítattam a lelkét. Benne volt 65 rugómba, de én járattam, az én kezem alatt van és eddig penge a gép! 1800 Km-et tettem eddig bele... Biztosan nagyon jó a legújabb RS 50, deee... jobb szeretem ezt a féllengővillás gépet, na meg nekem már túl karcsú az az új masina... De mindez nézőpont kérdése, nem kritikus akaram lenni. A lényeg: aprilia foreve!
mind1 mer én meg tudom hogy 17.5ös karbival agyák az új rs-eket. tényleg nem irigységből beszélkel. lehet anyázni meg elküldeni jó meszire
tökmind1.a felirat számít szerintem.azt meg innen nem látjuk.
srác én tényleg nem kötekedni akarok de ha ez 19es karbi akkor tied a motorom 1. kép egy 19es karbi a 2. 17.5ös inkább a 2.ra hasonlít a tied
ok