Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom "megszólták" az új fórumozókat! Gyorsan fel is töltöttem az adatlapomra egy képet! Lesz még majd több is csak jutnék már el addig, hogy nem esik az eső és tudok rendes képeket csinállni!
Szerintem is. Szép is hátsó idom...
nekemis abba, demár megcsináltam nemvolt anyira nehéz mint elsőre godnoltam
50es 12/47 kocsival mértük elviszi tényleg a 100at
köfi.szerintem meg lehet oldani
Jaja töltse ki mindenki az adatlapját, meg tegyen fel képet!
Noss, pirossal jelölt helyeken van a felfogatás... Jó vizsgálást cimbora!
a sok "új" ember igazán kitölthetné az adatlapját!akkor nem kéne folyton kérdezgetni h mikori a gépe amikor segítségre van szüksége.no meg persze képet is tehetnének fel h gyönyörködjünk a mocikban
Értem... ööö nem tudom, de mindjárt küldök neked képet...
nekem alapból nem jönnek be az 1 lengőkaros mocik (egyik se).ja 1 kérdés nemtod véletlenül h a te hátsó idomodat fel tudnám e tenni az enyém helyére?közeli képeket nem tudnál a farokidomról meg a felfogatási helyekről?

az előzőből kimaradt:annyit tudok h az alapjárati fúvóka olyan 90-95 körüli a többi 50es és kb 5l/100km
neked is a tanksapkába tört bele?ha igen én faterral darabokra szedtem a tanksapkát és kijött nagy nehezen !
Hmm, lehet, hogy egy fanatikus barom vagyok, de a régebbi féllengővillás RS-ek a szépek, igazi szépségek. Na nem mintha az újjak csúnyácskák volnának, sőt! Pl. a legújjabb RS-en azért lehetne több cucc, oooan karcsú! Nah igen, FEAR cimbora, a te gépeden is még van anyag, az a jó!
attól függ.ha nem akarsz sokat áldozni rá akkor vegyél régebbit.a gömbölyű forma 99-05ig van.az alkatrészellátása kiváló és persze erősebb is mint pl egy 07,08,09-es.de vásárlásnál figyelni kell mert simán átbasznak az évjárattal.sokan olyan irreális dolgokat állítanak (pl.:1 lengőkaros RS-re ráírja h 2002es )
mondtam h nem hivatalos.az is lehet h csak 105öt megy.amúgy sok RSre én is kíváncsi vagyok h mennek 50esként 100-110eket
majd egyszer lemérem h ténylegesen mennyi.
gedeon82 80as gépe 130at megy.de neki full tuningos
Mimi, 115-öt megy? Hanyas a fúvókád, gyári 75? Mennyit eszik? Csak tudnám, hogy megy a többiek extremája (5sebis) 120-at?
Üdv! Az a kérdésem lenne hogy Rs-ből a minarelli blokkosat érdemes inkább venni vagy az újabbat(asszem derbi)? mert aztmondták h inkább vegyek hasznátan '04-'05-öset mert az jobban bírja! ebből mi igaz?
mikori évjárat?ha 99-05ig akkor a gyári 12/47es áttétel,ha régebbi akkor teljesen más a helyzet,mert nem tom hogy módosítsad.ha előre nagyobbat teszel nagyobb lesz a vége kb 10km/h-val.
Hali!

Gyári rs 50.em van és 13/44 az áttét mit modosítsak hogy végre is menjen meg azért gyorsulás is legyen.
Köszi
nekem meg 70es 13/47es áttét,karbi ua,fúvóka elvileg ami a 19be gyári és nem hivatalosan 115.
Nekem 80-as, és 110-et megy, 13-43-as áttéttel. 19es Dell -orto karbim van, 75-80-as fúvókával, kicsi lenne?
Nekem 105-110 12000/min-en! De ehez kell hátszél is! Simán 11500nál vége a világnak 11/47 es áttét! Vagyis a hátsó az tuti hogy 47 es! Az elsőt nemtudom, hogy milyen! De sztem 11 es!
nekem 12/47 és 95-öt megy és a gyorsulása se utolsó.
Sziasztok nem tud nekem mutatni 1 robantot ábrát a termosztátrol?
ha 50es akkor maradj a 12/47-nél.talán hátra 45 még elbírná nem tudom de előre a 13 már sok
illetve a 705-707 körüli tartományban
ha visszábbkeresel én dobtam fel 1 linket elvileg ezen keresztül megtalálod a 706os oldalon ahonnan tudsz leszedni kézikönyvet.

sportlégszűrőről annyit h szerintem felesleges költeni rá mert nem lesz akkora a teljesítménynövekedés.és különben is télen úgy is vissza kell tenni a gyárit