Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gedeon, gondolkodóba estem a fúvókát értően, 110-es végsebességen ez nekem tolna valamit? Gondolom a gyorsuláson minden bizonnyal igen. Az én hengerem am. egy DR 80-as. A váltóm 5 sebis.
Teeejóóóééég, azt a buzis szmájlit ne nézd a végén, hát ez ilyen csókot animál?! Fene se látta!
Megyén belül nem beszélhetünk olyan nagy távolságról. Jajaja, legyen találkozó a vége, mondjuk július közepétől valamikor. Az a helyzet nekem vizsgáim vannak Július elejéig. Nah, akkor szedjünk össze egy bandát?
A kis köcsög megszívatott!Reléslett.Nézegettük a szikrát és kiderült csak az elején van szikra folyamatossan nincs.A vazérlés nemadta át a trafónak.Tegnap a fél délelöttömbe került mire kimértem a genyát.A vezérléstöl a trafóig nemjut el a jel valahol féluton megakad és ha gyujtést teszekrá akkor a trafónál sem tudok mérni áramot.Van közbeiktatva egy relé ami mint kiderült a modult jelét továbbitja ,na az szart be.Az indittás elején van 1 vagy 2 szikra aztán enyi persze ,hogy nemindul csórikám.Az az 1-2 szikra meg azért van mikor indittasz hirtelen kap egy nagy energia fröcsöt aztán úgy átszalad.A faszom televan az ilyen agyonkomplikált japán genyákon!A gyujtás a kocsi meg a motor keveréke tele modulal relével megy ellenállásal és különbenis mi a püdös picsának kell egy szaros 125-ös 4T motorra injektor!
te aztán a Yamahával mivan?lett belőle valami?
"tévedni emberi dolog a sündisznó is megmondta"
jóvanna este volt má
Hali RSdani!Kicsit vissza olvastam fórumon mert régen nemvoltam.Éket nem érdemes venni mert még a gyári sem stimmel méretben.Érdemesebb csinélni igaz egy kis idő ,de jobb!Keress egy 10-es vagy 12-es NEM végig menetes csavart.Mérd meg a tengelyen az ék bemarásának szélességét sublerral (tolómérő) ha jól emlékszem kb 3.5-4 mm.Vágd le a csavar végét (hatlaput!) flekszel ezután jelöldbe a szélleséget a csavaron vajd vágdle azt a szeletet a csavarrol (mint ha szalámit szelnél ) ha ügyesvagy és pontos akkor flekszel is vághatod ,de fürészel pontossabb.Ha megvan a szelet akkor végd félbe.Na ezután jön a reszelő!Addig reszeld amig , ha beleteszed az éket a tengely nútjába akkor könyedén ránem megy a lentkerék.Az ék kb 2-3 mm látszik ki a tengelyböl.A csavar keménysége 8.8-as legyen ,de semmi esetre nelegyen keményebb 8.10-esnél.Egyébként az éknek nemszabad terhelést kapnia annak csak illesztő szerepe van!A terhelés a kúpon van.Szerintem nemvolt rendessen meghúzva az anyád vagy nemvolt rendessen kúpon a kerék.Ha felteszed a kereket akor kalapácsal kocogtatni kell és forgatni ,hogy biztossan a kúpra illeszkegyen.Az anya magátol nemtugya felhúzni.
Heló notlen nemvoltam közel egy hétig.Nemtudom ,hogy válaszoltak-e a kérdésedre ,de a kuplung rudazat csapja az nyugodtan kézel kiszedhető esetleg a szimering foghatja kicsit.Tehát ha kitudod venni ill szerelésnél kiesik nemkell megilyedni mert normális.
Nemtudom ,hogy válaszoltak-e a kérdésedre de cyti bike és az italmondo -n találsz javittó dugót a 40.3-as az az 50-es full alapdugó!Tehát van javittó.
Jóreggelt mindenkinek!Kicsit régen voltam.Miröl maradtam le?
Nem az alapjáratid 90-95 hanem a fő fúvókád! Az alapjáratid 50-es!
Nem nem de mindenki tévedhet nahát
ajánlott megcsinálni nekem folyt az olaj aztán egyszercsak 90nél kanyarban utrepedésnél nemvolt fék ésss...
Hát Rs találkozó legyen a vége? Rajtam ne múljon...megyén belül még türhetőek a távolságok! Vége a sulinak és ok! Kisérettségi van magyarból évvégén és tanulni kell! DE megvan beszélve!
Üdv!
Köszi a tippet,holnap megpróbálkozom vele,hátha ez a gond.
Hm, ennek RS találkozó lesz a vége nem Norbi?
Hy! Nekem is volt ilyen le kellett légteleníteni (nekem) remélem segítettem
Olaj vagy fékbetét esetleg?
Valószínűleg nem normális dolog ha eddig nem ilyen volt..
Üdv mindenkinek?
Szerintetek normális az hogy teli talpal,erővel nyomva a hátsófék mint ha nem is volna.Azért furcsállom mert előtte meg semmi baja nem volt.
Köszi szépen! Előző motoromhoz képest több mint 2x akkora a tankja....okozott is meglepetést! Vagyis inkább furcsa volt mikor már a tizedik liter csurgott belefelé! Látom te is Hajdú-Bihari vagy! Én is e szép megyében lakok...xD
Balesetmentes közlekedést, széles utat és tele tankot újdonsült RS cimbi!
Oké felírtam magamnak Amúgy nemrég van meg a gépsas! Május 19.-én hoztuk el! Durván 2 hete!
Norbi fiam egy fekete pont, amiért egy ilyen szép gépet nem osztottál meg velünk ezidág. Na meg egy piros is, amiért mostmár igen.