Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már sikerült igy 1 év után azé johogy eszembe jutott h kilehetne szedni
szedd szét a zárat:)
de az enyémbe asszem benn marad mert már régota itt rohad és nemigen akar kijönni :S
v nemtom milyen modszerrel csináljam?
semmi gond
kicsit skrizofrén a csávó
Huppsssz :D tényleg nem ide akarta na van ilyen :D
De ide akarta
Nem nem tévesztettem, láttad volna a linket, meg a többi kb. eddigi egy hsz-emet akkor látnád hogy miről van szó
kurvára nem ide akarta sztem
nem tévesztetted ösze az SR-t meg az RS-t?
Sziasztok

Tudjátok írtam arról a 2004-es Apriliáról, megkérdeztem a tulajt és aztmondja hogy minden papírján amin alvázszám is van 2004-esnek van feltüntetve a motor, nemlehet hogy csak óracsere volt, és azért 120-ig skálázott órát tettek csak bele? Én kérdezem csak nem nőtt a szívemhez, csak itt van helyben, nem is drága, mondjuk lehet hogy éppen ezek a dolgok miatt, szóval szerintetek lehet hogy csak óracsere volt? És így a leírás alapján mennyit kellene kb. rákölteni hogy okés legyen? emlékeztetőül a motor
jhm az előző tulaj balfaszkodott vele, de nekem van potkulcs
Ohh nem találok sehol javitó dugót!40.3as volt benne és ha furatom leg 42-42.5ös kellene...
13/47
A sportlégszűrőről csak azért írtam amit írtam mert VAN AKI nem szereti vagy mittom én! Előző motoromon nekem is az volt szóval ... Akkor ha nekem a 2003as full gyári Rs en 11/47 es gyári áttét van....akkor mennyit bírna el, hogy azért még gyorsulna is?
de irtál. nem rossz a direkt szűrő nekem is azvan és kurvajo... pucolni kell hetente rendesen és no para. a másik meg hogy előre nyugodtan dobhatsz a gyárinál 2vel nagyobbat mert elbirja és jo lesz
Sportlégszűrő szerintem felejtős! Te tudod....én biztos nem vennék! Az áttéttel kapcsolatban csak annyi, hogy ha alap 50 es a gép akkor csodát azért ne várj!
Ha előre megy a nagyobb akkor nő a végsebességed de akkor gyorsulni felejts el! Nyomaték akkor szinte nem is lesz!
Ha előre kevesebb fogszámű akkor nagyobbat gyorsulsz, de végre gyengébb lesz a gép! Remélem tudtam valamit segíteni ( és nem írtam hülyeségeket )
Meg még annyi hogy néztem a fogaskereket és elől 13-as hátul pedig 44-es van ez jó vagy valamelyiket cseréljem mert azt szeretném hogy végre is jó legyen meg azért nyomaték is legyen.
Köszi mindent csás
Hali!
Vaki nem tud nekem feldobni egy gép könyvet mert nem lenne rossu tudni hogy mi megy hogy.
Köszi
Ja meg vki nem tud nekem ajánlani vmi jó sport légszűrő(márka,teljesítmény) és hol lehet kapni?
full tuning rs eladó 5 év garivaal!
Lassan meg a zs az új gumára Már idelye lesz! Apropó! Van valakinek tapasztalata a Michelin Pilot Sporty-ról? Mert ez lesz rajta!
ok mert neked is beletört?
seholsenki?
azigen. akor énis nkeiállok kiszedni az enyémből
kösz de mostmár kiszeedtem a darabot