Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

najó igaz nem mindenképp. attól függ hogy mire kell neki, mire használná és hogy menyi pénze van
mert mért?
mindenképp mina blokkosat vegyél!
persze semmi gond te lennél az a csocsi...?
Az egyiket fúróval a másikat csak vágással lehet ,hogy érdemes-e azt nemtudom nemismerem a mocid menettulajdonságát sem a teljesitményét.
igen monták már hogy nem menne fel az én motoromra. köszönö szépen a segítséget az ékkel meg főleg. holnap neki is állok megcsinálni
Hogyan lehetséges a folytások eltávolítása? Érdemes e?
Ez egy 96-os évjáratu alaprezi 2 db folytással egy a toroknál egy pedig középen.Nem herélt!
Jolvan-jolvan csak kérdeztem meg javasoltam.
Aprilia felirat után a következő olvasható:
mert szeretek szerelni. na és nem küzdök mert van egy komlói motors aki küld ingyen bérmentve. csak a postát kell fizetni :)
Szíves türelmed kérem... Pár perc.
Ha tudsz nyomni egy képet azzal elöbrelenénk.Persze a számok is jók.
A hangtompítón aprilia felirat van, tuti nincs herélve és szerintem gyári a kipu. Hát, 11200-at forog 110nél. Jah, de vannak rajta számadatok is, ha azzal előbbre vagy, csináljak fotót? Am. köszi a segítséged.
Baaaameee, abból tényleg nem látsz semmit, azt a képet már levettem...
Hát az adatlapodon a kipufból szartse látok mert a moci balrolvan lefotózva azpedig a jobboldalonvan .egyébként nem a kinézete érdekel hanem az adatai van-e herélve esetleg sport vagy sima gyári?Fuvókábol max 108-as at javaslok 60 as alapjáratival ,de ettöl nembiztos hogy gyorsabblessz végre csak esetleg jobban húz!A végsebességet fordulattal és áttételel lehet növelni.a fuvóka nemmindig növeli a fordulatot.Azért inkább a rezi a felelős.
Áá, szal azt akarja megvenni. 15-öt megérHETNE...
belagergő!Mért küzdessz a higanykapcsolóval mikor 6000ft körül kapsz komplett mociriasztót beszerelési utmutatóval!
Már írtam, DR 80as a henger. A kipufogómat megtudod nézni az adatlapomon, amúgy a gyári aprilia kipuff.
Hát a fuvókákkal nem minden esetben lehet növelni a teljesitményt.Mekkora a hengered milyen a rezi dobod?Dani kicsit visszább kb 748as oldalon nézegetett egy topp rezit ,de az 1 lengőkaros rs re való az övé pedig ujjabb.
Dawidrs50 megnéztem lentebb a képeket amit küldtél a hengerfelyröl.Sajna én úgylátom az hengerfely repedés a gyertya menetnél.Ha a kép nemcsal akkor az és ha az akkor egyre nagyobblessz.
Ööö. Rs Dani milyen kipufogót akar mennyiért venni?
Nos. Jelenleg a 19mm-es Dell Orto karburátoron 75-ös a fúvóka. Sokaknak ez a széria 120 Km/h-t megy. Szal én is ennyit szeretnék kihozni belőle nem többet. Az áttételem 13-43-as, a közel jövőben cserélek rajta láncszettet. Várom javaslataid, hogy mit érdemes csinálni vele.
Mert?Mekkora fuvókádvan és mekorát szeretnél?
RSDane remélem nem üzletelted el a kipufogót!Nem akarom a srác özletét rontani ,de az a dob nem megy fel a tiedre mert az övé 1 lengőkaros a tied pedig 2.A jobboldali lengőkar útbanvan a rezonátor dobnak!