Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

drága nagyon de olcsobban max bontottan kapsz. citybike-on v italmondo-n láttam asszem
Esetleg gyorsulás érzékelő. Ez kb. egy rugó egy súly és egy érintkező ami a súlytól körben és kis távolságra helyezkedik el.

Tuji
Az eseményt jobban körül írhatnád. Törhető úgy a kulcs, hogy a zár nem szorul ( pl. a nyakba akasztható kulccsomóba belelép az illető robogósok kedvenc játéka), de úgy is ha a szorulástól erőltetéstől törik a kulcs. Ha nem szorul akkor sperhaknival tűvel türelemmel kipiszkálható abban az esetben, ha törés közben maradt a betört darabon egy kis kapaszkodó elérhető kiugrás. Ha szorult akkor WD40 olaj etc. és utána piszkálás. Esetlegesen a zárvédő karika alatt található a zárlamellák felfűzésére szolgáló furatba egy drótdarabbal felfűzni a lamellákat ami nyithatóvá teszi a zárat. Nem minden zár ilyen ezért ezt csak végső esetben.

Tuji
ha azt mondom h a zárszett gyujtáskapcsolo meg tanksapka meg hársó ülés zár 34.500Ft az sok v elfogadható v tudnál e címet mondani ahonna nlehet venni ilyet?!
kb mennyibe?
Akkor igen sokba fog keűlni neked.
Hellosztok! Új vagyok és azt szeretném kérdezni h ha beletört a motorkulcsom a tanksapkába és csak ezaz egy kulcsom volt mit tudok csinálni?
kreativ emberek! higany kapcsoló alternativ megoldására lennék kiváncsi! sósav nem vezeti mert ahoz kicsi a feszültség, sós víz nem vezeti csak besárgul! ötlet? fontos nagyon!
aha jól látod száraz
Te Tuji nézd meg a gyertyán azt a rézt ahol a szikrát leadja. mintha csont száraz lenne
keresek komplett blokkot rs -rx 50-80ccm ig erdekel ha van irjatok koszonom
Gondolom a fényképezés elé nehezen áthágható akadályok gördültek. Semmit nem látni, de talán egy kis törölgetés után valami előkerül a szutyok alól. Van egy gyanús repedés szerű, a menetet metszi, de ez csak talán. Lehet, hogy jobban meg kellene húzni a gyertyát, mert szinte újnak tűnik a tömítés, pedig valamelyest összenyomódik az első meghúzásnál.

Tuji
gedeont v tujit várd meg
nemtudok hozzászolni. ötletem sincs. nincs megrepedve a hengerfej?
NGK br9es
milyen a gyertya?
Hy!
Itt vannak a képek.
igen-igen csöndben vagyunk
elméletileg kellene h legyen a csonkban kb félúton (igaz Aprilia kereskedésbe azt mondták h nincs benne)hengertömítésszettben kell h legyen.
szépjónapot! az rs-ről megpróbáltuk leszedni akiput de a hengerről kibaszott nehezen akart lejönni és inkább nem is feszegettük. Az lenne a kérdés h van ott vmi tömítés amit el tudunk baszni ha kicsit erőltetjük a leszedést?
RSDANEE felvettelek még tegnap msn-re ha nem baj
Hy!
Szerintetek egy full gyári rs (12es karbi) 80as főfúvókát elbírna vagy má sok neki?
Ha szabad érdeklődni akkor mennyiért lehet szerezni ilyen 19-es dellorto karbit?
Hali!

Ugye ez neked a jobb oldalon van mert ha igen akkor sajnos nekem ilyen nincs a jobb oldalon .
Az enyém 1998-as évjárat
igen ez így van