Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megbirkózik vele tudom. ismerem azt a kidást is. jó motorok ezek az rs-ek
Egy 1999-es,kipu nincs rajta cserélve,de hogy a karbi kivan e azt nem tudom megmondani.Én már így vettem a mocit.Vittem már rajta és nem okozott neki gondot,de azért érezhető hogy nehezebb neki :)
meik kiadás? vittél már rajta embert? véglis ha cseréltél a hengerhez karbit kiput mindent semmi gond hasítani fog
Egy RS50-ről,amin már most 70-es henger van.
háát ehhez nagyon szerencsétlennek kell lenni. nemám bocsi tényleg nemakartam kötekedni, csak csodálkoztam.
haverom cg 25el egyszer vitt a nyáron személyt fél éves jogsival... el is kapták
írtad hogy 70es mocin akarsz személyt vinni. mien motorról lenne szó és mien tuningot gondoltál?
Hallottam erről a "próbajogsi" dologról,de A korlátozott jogsinál is el kell telnie 2 évnek? Igazság szerint csak most lesz 1 éve hogy megvan.Nagyobb mocira sajnos nincs pénzem.Szerintem +50kg-val még menne a gép nem száguldva de normálisan.Köszönöm ismét a tanácsokat.
igazad van de most figyu azt ki nézi hogy mikor lett meg a jogsid és hogy megvan -e a 2év. ehhez nagy pehh kell hogy pont akkor igazoltassanak amikor személy-el mész
és ugy gondolkozz h a1el csak két év UTÁN! lehet szállitani
jah és a1 jogsi kell hozzá
igen lehet. csak drága mulatság.
regadó+ forgalomba helyezés.
de lehetséges.
Sziasztok.
Egy 70ccm-es RS-t le lehet műszakiztatni hogy személyt lehessen vele szállítani?Köszönöm!Üdv!
bocs hogy későn válaszolok csak nem volt gépközelbe pár hétig.
de am nem akarok mosmát rs-t venni. TZR-nél maradok
Köszi srácok!
Ezeket hol tudnám beszerezni? (lehetőleg olcsón)
fasza...reggel van
Köfi a fegítf éget.
Oké.

Tuji
képekből gondolom kevés.igazából ha meg tudsz nézni majd egy átlag 99-05ig gyártott Aprilia RS 50-est akkor annak a kormánykiflije.
Elméletileg elég erős marad, de azért jó lenne látni.

Tuji
és ha csak meg lenne fúrva az anyag akkor sokat gyengülne? mindkét oldalon 2 lyuk lenne és oda lenne felfogatva a kormánytartó alulról csavarral felfogatva?
A problémát a kész munka darab kúpossága okozza. Tized pontos a technológia, de van benne 1-2 fok kúposság. Szerintem jobb marógépen megcsináltatni, már csak a menetek és furataik előállítása miatt is.

Tuji
valaki nem tud valamit az RS elsőtelóméreteiről?
neeem.igazából olyat akarok hogy:mivel nem nagyon szeretném megfúrni ezér gondoltam szerezni olyat ami rámegy és amire tudok ilyen kormánytartót tenni és rá tudnám tenni a crosskormányt
Azt marni is kell. Máshogy nem megoldható. De , ha névre szólót akarsz abban tudok segíteni.

Tuji