Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

no akkor itt már írtam is h mi kéne csak elnéztem a dolgot.

szóval felső kormány kiflit is tudnál vágni?olyat h halál pontosan olyan méret legyen mint ami az RS-en van
100mm vastagságig. Mindenfélét, kuplungot is tudunk könnyíteni, egyedi díszítő elemeket. Kipufogóhoz alkatrészeket. Amit el bírsz képzelni és belefér a technológiába.

Tuji
A TZR egy teljes új kipu rendszert kapott. Mondjuk ez '93-as eredeti Yamaha ketyere, gyári 12000-es fordulattal.

Tuji
Ha kell az 50-es DR szólj Tényleg újnak néz ki.....semmi karc...de én 100kg vagyok és nem igazán bírja...
bazz nem is figyeltem h mi van
szóval akkor ne kérjem tőled h gyárts le nekem egy felső kormánykiflit
Hardverkulcsos. A másik meg, hogy tapasztalat nélkül egy fél év mire valami használhatót csinálsz vele.

Tuji
vízsugarasról kérdeztem itt lejjebb.bármit tudsz vágni vele?szg vezérelt?
inkább kihagyom.max ha gyárban öntik ahol mocit gyártanak mer az olyan anyag lesz ami.
Köszi. Most kezdem végeselemes elemzéssel nézegetni mi történik a motorban. Sajnos elég kezdetlegesek a progik, de biztosan meg lesz az eredménye.

Tuji
nemtudom igazából valaki azt mondta hogy lehet öntetni hozzá dugót csak valahonnan gyűrűt kell szerezni. de nemtudom az túl monyák megoldásnak tűnik
hát ja.egész évben arra fogok gyűjteni.de most előbb a jogsit rakom le.elvileg nyár közepére meglesz
nemtom mer mondom ott ahol lenne valami az le van csiszolva.asszem Athena hengerbe való dugattyút néztünk hozzá de az hosszabb volt.bár fúrni a hengert akkor sem lehet.de ha dugó lenne akkor vennék 2 gyűrűst
véletlenül nem airsal? nekem még derbin volt olyan. igaz az 48.00mm-es szóval nemtudom
600as cbr az fincsi. na sok sikert reméllem legalább neked öszejön
jólenne...ha tudnánk h milyen márka a hengerem.legalább is bementünk a bótba oszt mondták h nem tudnak olyat adni amilyen az enyém.még hasonló se volt.sokat kéne keresni h milyen
ezér kell nagyobbat venni.nekem jövőre remélem jön a 600as CBR-ke
de semmien dugó nemjó a tiedbe? az durva
jaja jólmegy itt egyeseknek. Bár én igazából 80as Polini henger-ről álmodozom csakhát 50rugó nagyker áron. Meg elötte mindeképp beakarok szerezni egy sportkipu rendszert. nehéz dolog ez a tuningolás
hát köszi.akár cserélhetünk is .csak ha nekem még 1 kicsit kopik a henger akkor vehetek új szettet arra meg nem akarok kidobni 30-40e Ft-ot.ha lehetett volna akkor feljebbfurattuk volna és lett volna javító bele.
Akkor 70 es a géped Legalább is a leírások szerint ha 47-es a hengered és gyári a főtengely akkor az 70-es.....De szar neked
Tuji a vízsugarassal bármit tudsz vágni?számítógépvezérelt?
na ja azér annyira nem sírtam miatta .akitől vettem csak biznisz miatt hozta osztrákoktól.mikor gedeon szétdöntötte azt mondta h 47es dugóm van...és itt jön amivel megszívtam:nikacilos henger (típus és méret kicsiszolva),1 gyűrűs versenydugó.és már határeset kopása.tehát ha új kell akkor komplett hengerszett.
Így bármikor átbaszhatnak...Mondjuk 50-es dr helyett 80-as malossi
kitől vetted a motort? képet tudnál róla mutatni?