Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pontosan nemtudom mikor állok neki a külsejének de jövöhéten v utána maximum kellene egy msn skype v email elérhetőség ahol majd megtunánk beszélni. köszi
50es nemkell sokat várni tőle, bár elégjo kis gépek nekem anyira vészesen nemszokott viszaesni a gyorsulás max alacsony fordulaton ha nekimegyek a dombnak
A két oldal idomra kompletten a matrica 6000 ft
minimum 500 km.ha főtengelycsapágy is cserélve lett akkor természetes mert még szorulnak az új alkatrészek de majd össze fognak kopni.ha teljes generálos a moci akkor a benzint is be kell keverni ugye azt tudod?
én eladom a enyémet.nekem nem kell.csak legyenek meg hozzá a tartóid...úgy értem a kipu részénél ez.különben nem tod feltenni.a másik oldali konzolt adom hozzájája
Hali!

Az lenne a kérdésem hogy az rs-m mikor e egy kisebb emelkedőn indulok el vele akkor nehezen pörög fel ez most vmi bajra utal vagy ez természetes?(a moci most lett felújjítva főtengely szimering stb.)
Hány km a bejáratós idószak?
hajaj ne haragudj:D csak valahogy pont alám szált nem is értem hogy:Damugy mivan veled megy még a kúra?:D
hajaj ne haragudj:D csak valahogy pont alám szált nem is értem hogy:Damugy mivan veled megy még a kúra?:D
hajaj ne haragudj:D csak valahogy pont alám szált nem is értem hogy:Damugy mivan veled megy még a kúra?:D
Na szóval mégegyszer :D Remélem most sikerül: Aprilia RS 50
Sziasztok! Eladó az RS-em. Ha esetleg valakit érdekelne: http://www.hasznaltauto.hu/2999968_aprilia_rs_1998
hejj lopod az rs-em?:D(2. kép)
+lábtarto nélkül fékezéseknél általába elég könyen belecsusznak az én első ülésemre..és azt mindig a golyoim bántják amit rühellek
ja azt énsi pprobáltam h 1 lábtarton 2nké de nm az igazi..logatással meg mit foglalkozol nem neked fáj egy baj h kanyarokba ha log a lába akk dülöngél és eléggé kizökent szval dönteni igencsak veszélyes..nemis az h elesel de leesik v vmi
nekem van egy jo technikám az rs el :D utas cipelésnél ha nincs lábtaró felülsz, és a mögötted lévő utas bele támaszkodik a talpával a vádlidba! mondjuk ez balesetnél nem valami biztonságos de akkor is legaláb tudja tenni valahova a lábát
Én is unokatesómat hoztam haza és ő se tudta sehova se rakni a lábát! Próbáltam bentebbrakni az én lábtartómon de nem fér el mindkettőnk lába! Nagyon nehezen! Hosszútávon lógatni meg halál lehet! Ha ottvan az én lábamnál a lába akkor meg váltogatni szar! Felidegesít csinálok!
nekem anno az aeroxon égett meg a téli szövet nadrágom...
de hogy hogy azt mai napig sem tudom. hála istennek ráégett a kipufogóra
nekemis az kellet de nemtok sehonan szerezni de fsazom bnőmnek is megmondtam kapaszkodjon meg max rakja kipufogora lábát(cipője megis égett:D)
pár kérdőszóval le lettél lőve :D
hy guys olyan kérdésem lenne hogy nincs-e valakinak jobb oldali lábtartója!mert az enyim letört sajnos egy autos miat!
50-es motorral? Szép...
Enyém is 95 öt visz utassal a hátam mögött Lehet menne 1-2 vel többet....de elég az! Apropó ha már utasról van szó! Nincs valakinek ( ócsóé mert válság van és nincs pénz ) hátsó lábtartó 03 as Rs-re? Nekem nagyon kéne! Ritkán viszek vele személyt és nem ártana!
Sly oldalidomra(mind2re) menyi lenne a matrica?
02 es gyári 50es rsem gyári átétellel lazán megy 2 személyel 95t akk egy 70es
mivan srácok miez a némaság? júúj felénk dörög az ég! full félek nemám. reméllem a hoszú-hétvégére jó idő lesz viszem le a motort balcsira