Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jo hát bazd:D van kockázat de akoris:D
v távirányitos sziréna v sztem bármit köthec crá
aztán ha vmi hülyegyerek viccből berakja egyesbe... kurvajocucc
http://www.xdcycle.com/store/i...
angel eye, hajlitos neonbol sztem lehet copyzni

meg láttam vmi robogos áruházba riasztot ami nem az a nagy tuning de jocucc meg a legjobb benn h távirányitás öninditoként is müködik
na szovaltuning... :D ötletet
nekemis vagy ez vagy az... de az égő eleve 2 szálon kap áramot legalábbis RS 2002-be BA20D égő van azon ugy van újakba nemtom milyet raknak
06tól nincs se villogo se semmi
van egy kapcsolo gyárilag vagy a jobboldali helyzet vagybal refi. nincs választás. én raktam bele 3 állásut szal v ez vagy az v mind 2 a régebbieken még sokféle van ezen gyárilag 2 vagy ez v az
de ha fél állásba rakod akk tompitott és reflektor ég nem?
mert nekem egyik állásban dupla tompiutot másikban pedig dupla refi
de ez hogy működik ? megvannak a méretek és miszámolja ki mi alapján?
30 nincs rá de még 20 se
Nehéz ügy én tudom, végülis, ha tudsz méreteket szerezni gyári kipukról azokat le tudom futtatni Neked melyik jobb. Azt meg a helyedbe viszik akár.

Tuji
kérdés továbbra is hogy tuning enyémre még mit lehetne? optikai. és occsobó
Tuji ez rengeteg . 10 mire lekerül meg ugye amit mondtál meg nem lesz motorom 2 hétig az para. köszönöm de nem élek vele
nekem van félállásu kapcsolom szoval nem kell kötögetni.
neon sztem midnenen jol néz ki, csak rendőr.
meg tiéden is csak egyik lámpa világít tompitotto meg egyik refin? ha igen akk duplára bekötni(bár ez a teknika lehet csak nekem teccik)
Talán így udvariasabb.

Tuji
Tuji most irtam neked 50es tuningban kérlek olvasd el
Oké! Béke! Remélem jó a link, ez egy 12 lovas kisporlasztós Simson henger öntészeti tanulmánya és hengertervem. http://tuji.fotoalbum.hu/index...

Tuji
mit tudnék még tuningolni? sztem minden fenntvan direkt henger kitt kipu karbi még mi? esetleg küldőre enyémen mi nézneki jol?
ez ugy megy ám h megy az utcán és vadászik rá a faszkalap... mi is vállaltunk régebben 2 éve bringa szerelést átalakítást generál stb olcsopénzért dolgoztam egy keveset bringaszervizben és ugye amugy is megyegetett. és mondta apám hszedjük le kurvagyorsan mert bukta lesz és nem fizeti ki
ja épp amit a belagergo mondott azér nem tenném ki utcára.bár azt se lehet tudni h a munkaügyis hol lakik és nem-e annak a postaládájába dobjuk be.1 helyet tudok ahova lehetne vinni 1 köteget.a többit amx utcán v akárhol osztogatni.v télleg belevágni
Van minden uraim!
Ja ez így jó!Akkor kettő fér egy lapra?Oksa arra gondoltam az ajára még felírom a telszámokat függőlegesen ,hogy lelehessen tépni.Így kilehet ragasztani nem kell olyan sok belőle mint mikor posta ládába dobjuk.
ehez kell vállalkozói és adószám. nem beleszólok isten ments de ha elkap a munkaügyis akk bukta
A motort betugyák hozni menni megy csak ez is a baj meg azis érted!Nagy renoválás meg átnézés!Ha 10 másodpercet késel nem gond!
akkor a gépen nézd