Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos nagyon fasza a szorólap csak az a bibi nemtom megnyitni sehogy pedig le is mentettem tök fehér a tévé! Foglalatot meg kapsz boltban ,de lehet nekem is van majd megkell nézni
nálunk nincs off itt mindig az a téma ami éppen.ezért jó nálunk az élet
negyed óra alatt? ha nincs forgalom talán.de akkor félkor nekem már beöltözve kell lennem.ha nagyon kell és a srác nem tudja behozni akkor talán tudok utánfutót szerezni
barátnőm titokba a fórumot olvasgatja .féltékeny rátok.főleg gedeonra

Szeretlek Fuga !
mongyad mikor hol tali aztán megyünk.nemtod autóselektromosságiba tudnék venni nagy üveglábas (mint ami a fordszámmérő meg kmóra világítás) izzóhoz foglalatot?
No srác! Most fél 6 kor hívom a gyereket mert akkor ér haza aztán szerintem 17:45 kor talizhatunk az Aggip kuton!Odaérsz?Mongyuk még úgy is hívlak 17:30 kor.
ugye-ugye.a szívlapáttól mán mindenki beijedt mi
kemény vagyok ám mint a 3 napos kutyaszar
Tuji én is elnézést kérek kicsit elkapattam magam!
na jóvan vita vége.ha valakinek kérdése van arra megírja mindenki a választ és majd a kérdező eldönti h melyik tanácsot fogadja meg.amelyik nem bír magával aztat meg tarkónbaszom szívlapáttal

"nincs itt semmiféle látnivaló"
ittvok.megcsináltam a szórólapot,mailre küldöm a képet.mehetünk
Elnézésedet kérem az üzeneted kicsit később vettem észre, viszont itt már másodszor emlegetsz baromságokat azzal kapcsolatban amit én mondok. De azt nem látnám, hogy meg is indokolnád, hogy MIÉRT. Van véleményed nekem is van, úgy vélem megalapozott véleményem van, de én nem sértegetlek azért, mert úgy vélem néha azt sem tudod mit beszélsz. Összeszerelni egy motort nemes feladat, de én megtervezni is tudom, mondjuk nem négyüteműt, de akkor is. Bocs az offért!
Köszönöm a segítséget! Megfeszítettük a láncot és minden megy tovább a régiben! :)
Ittvagy fear?Nincskedved egyet mocizni Barátira?Van egy Honda jog aztkell megnéznem mivan vele aztán holnap vagy holnap után hozzákbe nagyszervizre.Úgylátszik bejött a netes hírdetés.Márcsak a szórólapok hiányoznak.
130 a vége persze ehez út is kell de hátszél nem! A fogyasztés pontosan nemtudom anyira nemmértem ,de 5.5-6 körül.Én leszarom a fogyasztást.Annakidajén a Kavám 1000 ha meghúztam fülét a 10-11-et is beverte de valamitöl menniekell .Aki a fogyasztást nézi az ne motorozzon.Annak tudok ajánlani egy babetét az megelégszik 1.5-2 literrel üveghangon
ja téll helyzetjelzőm nekemis kék van
duplára kötni lámpákat..mint h mind2 világítson. meg xenon hatásu égőt bele;)
neont is dobhatsz rá akár
+nekem neonhoz volt egy ilyen tuning atusos kapcsolo
( még kijelzőkre godoltam meg pár extra világitás v vilogo cuccra, esetleg hangszoro[de annak értelme nincs]-de ezek csak tervek)
én most nemsokára nekiveselkedek a Streetfighterré alakításnak.na ott aztán lesz optika meg tuning csak sikerüljön
mire gondolsz?neon az burkolatokhoz,ledes index,kék helyzetjelző,ledes hátsólámpa
szerintem rakjál rá ledes indexeket, neont, első helyzetjelzőt cseréld le szinesre. esetleg egykis felnicsík. hipp hopp fel lehet dobni vele a motort. remlééem segíthettem. ja és valahol láttam még hozzá lexus type hátsó lámpát de már nemtudom hol pedig olyat éni szívesen vennék.
üdv:Dani
Szevasztok! 2002-es rs-hez nem tudtok valami optikai tuningot?
szépnapot uraim.
Aprilia Red Rose 50 ccm-es motoromat cserélném (beszámíttatnám) egy Aprilia RS 50-re

http://www.kepesmotor.hu/april...

Várom az ajánlatokat: szibi08@freemail.hu ||| +36 70 576 5472
Hi Gedeon! 105ös a fúvókád? Nekem 80as a gépem, és a 19es karbiba (dellorto) 75-80 körül van. Hát de még is, mennyit eszik a géped? Mennyit megy? Nekem 110et és 4 körül eszik....
oksa Cső!
én viszont menek dógozni.majd 3 körül megen leszek.