Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos csak olyat tudok h 80as 6sebes 2000-es RS.szintén ugyanez a láncszett és ő is gondolkodik rajta h cseréljen-e.bár neki 130at visz de ugye újabb is.én az elöl 1el nagyobb lánckeret tul.képpen csak 4-5-6 ba vettem észre h nagyon durván visszafogta.bár nekem nem az a célom h 5-be csutkán meginduljon aztán pikk-pakk 6odik.
itt van robbantott ábra 2006os évjáratig 96-tól,modelnél kiválasztod aztán ok
Robbantott ábra
Jaja am is első-hátsóval szoktam! DE nem árt azért ha az is jó! Na majd átnézem! Mára sztem offolok! Jóéjt !
Hello van egy RS50em, gyújtáselektronikát csinállok hozzá PICel.
Kéne tudnom pár dolgot róla.
Milyen szinű a gerjesztőtekercs drótja? az Ignition Coil miylen szinű? a 12 vagy 36fokos jel melyik szinu?
hátso féknek a fékmunkahegnerén van egy ilyen kitekerhető szarság amire rávan kötve 2 kis kábel nekem azment tönkre benn. de első hátso fékkel érdemes fékezni szval akk meg világít.sőt inkább szinte csak elsővel, sokal gyorsabban lassulsz/megálsz
Garázsban pihen az Rs-ke :) Ma is sikerült vagy 160 km ert belenyűzni! Kellemes! De észrevettem egy problémát.....nyomom a hátsó féket és nem világít a féklámpa! Sötétben vettem észre és este már nem volt kedvem átnézni! Valakinek valami ötlet hogy hol kezdjem a hiba keresését? Mi lehet a baj?
RS tulajok figyelem. Van egy aprilia rs 80 extremam, DR hengeres, 19es karbival, 110es véggel. Lánszettcsere előtt áll, most 13 43as rajta az áttét. Érdemes e hosszabbat rárakni, nektek mekkora, már amennyiben nektek is 5 sebességes extrema? 120as végsebi jó volna, de ha hulla rossz lesz a gyorsulás, akkor nem jó.
Egyébként sokat olvastam a fórumot és szerintem tudok majd sok mindenben segíteni nektek,csináltam egy pár kétütemü tuningot...
Szét tudom szedni és össze is tudom rakni,csak szeretem ha van egy robbantott ábrám....Kb 10 évig autókat építettem ....Amihez nem értek ahoz nem nyúlok
Ha rajz nélkül nem tudod szétszedni akkor elég rossz ötletnek tartom, hogy te csináld a generált. Esetleg célszerszámokra is szükség lehet.

Tuji
Megnéztem....kár érte bitos jó arc volt.....
Sziasztok!Talán hallottátok,hogy április 24én egy fiatal 21 éves fiú meghalt motorbalesetben pinnyénél Győrvári Dániel! A temetésén több mint 250 motoros kísérte el utolsó utjára! Köszönjük a jelenlétet minen motorosnak!
Most elkészült róla egy emlékvideó kérlek nézzétek meg,a társatok volt...

http://www.youtube.com/watch?v...

Mert ő ilyen volt...
Sziasztok vettem egy 1994-es rs-50 est.Tudtok e segíteni abban hogy robbantott rajz kellene a blokkról,mert szét kell bontanom...Az előző tulaj eléggé lelakta,az összes csapágy,szimering csere
Igen sima 50 a moci annyi hogy átesett egy generálon kapott egy ujj főtengelyt meg 19 dellorto karbit meg egy 50 dr henger van rajta ami meg volt furva de azt mondta a pali akitől vettem hogy 50-es tehát nem lett nagyobbra furva.
A gyertyát még nem néztem meg milyen van benne mert még nem szedtem szét mert még csak 2 napos a moci de ha megteszem akkor megmondom.
Köszi a segítséget
Gyenge az akumlátor és nincs meg az inditáshoz szükséges fordulat szám vagy gyenge az inditómotor!Igy látatlanba nehéz megállapitani mi lehet a gond de egy biztos hogy a gyertyára is érzékenyek ezek a kis mocik!
hello
lenne 1 problémám az rs-el.egy kis pályára járok vele és kanyarba leér a lábtartó, és vmelyik nap egy lassú kanyarba ki is emelte a hátulját és esés lett belőle.
mit csináljak vele hogy ne érjen le?
vagy aki pályára jár vele az hogy oldotta meg v. nem ér le neki?
"Ha nincs meg az elegendő fordulat az indításhoz akkor azt mi okozhatja mit kell csinálnom vele?" - állítani kell az alapjáraton
bár a karburátor beállításához érdemes egy szakértővel konzultálni ill vele csináltatni mert az nem olyan h tekergetem aztán egyszercsak jó.
bazzeg gedeon.rájöttem mér állt le
tényleg a leállító gombom miatt mer ugye csak kötegelővel tettem fel és ahogy mocorgott úgy fordult h benyomódott.mer miután elmentem megen leállt.aztán akkor néztem és rögtön ki is kötöttem
te figyu szerintem hagyd a gyertyát az majd a legvégső eset.ha indul a moci akkor valószínű h jó bele.1-2 dolgot el kéne h mondj:alap 50es a mocid?milyen gyertya van benne?mekkora a karbid?
valószínű hogy csak be kell állítani a karburátorod.ha sima 50es moci akkor a 8as hőértékű gyertya is tökéletes (lehet még jobb is).
nem feltétlenül kell gyertyát cserélni.
köszi szépen akkof megpróbálom a gyergyát
nekem a gyertya miatt csinált ilyeneket...csere ngk BR9ES-re
jaj bocs akor elkerültem.és mileyn árban? bár lehet irtad de azután oilvasok visza miután leirom a köv kérdésem
Mi lehet még a gond ugye nem nagy a baj?
Ha nincs meg az elegendő fordulat az indításhoz akkor azt mi okozhatja mit kell csinálnom vele?

Nagyon köszönöm a segítséget és a gyors választ
1000 hála
Melegen is rá kell húzni a szivatót hogy dúsabb legyen a keverék!Lehet hogy valahol farslevegöt sziv a moci és smelegen sok a levegö kevés a benzin és nem indul.De ezen kivül még sokminden más is okozhatja .Nincs meg az inditáshoz szükséges fordulatszám stb.