Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha lefényképezem a gyujtáselektronikám vki meg tudja mondani h melyik helyre milyen szinü vezeték megy?S:
én sisakot meg láncszetet rendeltem de mindegyik megjött 2nap lefolyáson belül
Ha nem indul a motor hosszas baxtatásra sem akkor esetleg egy kicsit foglalkozni kellene vele. Ezer baja lehet.

Tuji
megmég a lámpák is teljesen mások...
Hát nemtom,nézegettem a képeken meg minden,de mintha ugyanott lenne,mert ha jóltudom a váz ugyanaz...csak amit írtak h a lánc meg a kipuf van megcserélve...
de majd jobban utánanézek mert havernak 125-e van aztán majd mérecskélek hátha:D
szerintem nem tudod mert az már kockább.sztem teljesen máshol lesznek a felfogatások.
nézegesd meg a boncteremben a gumikat akár ott is találhatsz olyat amire azt mondják h jó RS-re.az enyémen Pirelli Sport Demon van.eddig csak annyi bajom volt/van vele h túlméretes...nem kicsit
én csak annyit tudok hogy a 25ösnek másik oldalt van a hajtás ezért a kis nyúlvány is a másik oldalt van az idomon de hogy évjárat szerint hogy meg mi van azt nem tudom
én speciel a boltjukba járok mert itt vanak Győrben.konkrétan 2 hónapja rendeltem RS50-be km spirált és még mindig nincs itt.Italmondo-ra ráírtam,visszaírtak ha 2ig rendelem másnapra jön,rendeltem,másnap 3 körül meg is jött.ennyi.meg akik a boltba vannak hát hogy is mondjam, látszik h nem szerelők és még be is szólogatnak
Ezt jól leírtam xD Szóval: MICHELIN PILOT SPORTY
Új gumát én is akarok majd venni rá! Néztem michaline pilkot sporty-t de nekem mondták h van akinek nem vált be! Milyen márkák azok amikből tudnék válogatni? És jó tapadású Betonkemény nem kell!
Csá all!
Aprilia rs 50em van(2004.)és találtam 125ös(2007)idomjait és fel tenném az 50es vázára,mert nagyon tetszik a 125 idomja
szerintetek menne?(lehet kell kis házi barkácsolás,de megérné sztem )
!5leteket,véleményeket várok!
sopronban 900ftegy csere
ha van vagy ismersz valakit aki gumikkal foglalkozik akkor el mész nála és ott le cserélik neked x öszegért ha van emelőlyük. Mert mikor mi is cseréltük akkor el vittük meg emelték 15 perc alatt meg is csinálták.
Valaki tudna adni egy képet a gyujtáselektronikárol hogy hogyan mennek bele a kábelek a blokkrol? piros zöld fehér szinü csak nemtom a sorrendet
probáld meg a gyertyát nekem akor cisnált ilyet
mért migond vele?
italmondot nemigen csipen citybikerol meg már nem előszőr rendeltem
Sziasztok. Egy Aprilia RS 50et szeretnék venni, ha van valakinél eladó. Van egy Aprilia-Red Rose 50ccm-em kép+info itt: http://motor.hu/motor_vpage.js... . Ha valakit érdekelne esetleg.

Várom az ajánlatokat : szibi08@freemail.hu

Üdv.
Szibi
az oké de ha "fél óráig" csak szivatóval nyektetem és úgy sem akar beindulni akkor csak megpróbálom gázzal itt.mer ha picit is elkapja akkor van esély rá h gázhúzás felpörög és működik is.csak az a baj h picit se akarja elkapni.
Ha szivatózol akkor ne húzz gázt. A cél a szívatóval a keverék dúsítása, ha gázt húzol neki akkor normál, viszonylag szegény keverék képződik.Berugós motoroknál három rúgás szívatóval gáz nélkül és utána ráadni a gyújtást.

Tuji
a lehető legjobb helyről
keresek 1.5ös dízelmotorba sportgyertyát
Gedeon.nem akar indulni a moci.ha hidegebb van (pl esténként,de garázsba) akkor hiába indítózok szivatózom gázt húzok neki.egyszerűen nem akar indulni.aztán 2 perc szarakodás után nagy nehezen beindul de ha húzok gázt neki akkor behurrog és leáll.miután ment kicsit akkor már jó.
az a szintjelző.ha töltöd bele a váltóolajat akkor az ki van tekerve és ha ott elkezd folyni az olaj akkor abbahagyod és becsavarod a csavart.leengedni pedig a legalsó csavarral kell.
bemész akármelyik Headbanger-es boltba (még Veszprémbe is van) és olyat veszel amilyet akarsz