Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hallod srác semmi gond biztos rosz napjuk volt. Mien rs-t szeretnél venni?
Persze nem akarok senkit sértegetni de ez muszály volt
hali a te rs-ed gyári? pár dolgot kérdezhetnék róla esetleg msn-en?
1 Pont azért teszem fel ezeket a hülye kérdéseket hogy ha alattam lesz a vasam ne vágjam galyra 50 km után
2 Most arra veritek magatokat h X éve motoroztok pfff csőő kiestél
ha majd én x éve motorozok nem leszek annyira segtitán h lenézzem a kezdőket nha pá
Continental contitwist sport sm
milyen gumit vettél?
végre ma megjött az új gumim csak tö*öm kivan, mert nemtom honnan szerezzek emelőt h lecseréltessük...
na mivan srácok miez a nagy pangás? tiszta jó idő volt már ma. anyit motoroztam
de igen...
Nincs senki?
van de abba beleizzadok csak télen használom de akkor is melegem van benne de köszi
Vegyél maszkot bármely motoros web áruházban.Vagy Sopronba
nemtudjátok hogy kendőt a fejemre sisak alá honnan rendeljek? vettem uj bukót LAZER lz6lx-et ezüst fekete plexivel és nem akarom ezt a bukót beizzadni... legalább egy maradjon meg gyárinak. szoval ötlet?
Nézegettem a képeid.Voltál a NATIX-nál?Tőlük rendeltem a rezimet! Kicsit nehéz a felfogásuk mire megértették ,hogy nekem melyikkel és kb a 3.postázásra küldték a jót ,de ettöl fügetlenül jógyerekek.
Figyu nefoglalkozz az olyen "gyökérrépa" beszólásokkal meg a többivel!Ők is ígykezték csak most nagyképüek! Ne menjen el a kedved olvasgass kérdezz bátran és tanulsz!Kérdezz mindent amit nemtudsz segitteni fognak és simán befogadnak csak most kaptak az alkalmon és verték magukat! Jósrácok ezek!
Hát ha sima benzint tennélbele végülis sokbaja nemlenne.Csak kb 20 km után beálna a dugód,beleszántana a hengerbe megálna a főtengelyed és ha baromi nagy szerncsédvan és ügyesvagy akkormég a hajtókar is eltörne! De!Ettöl még tolni lehet!
még mindig jobb mintha gázolajjal próbálkozna
TE GYÖKÉRRÉPA, EGY 2T MOTORBA MINDIG KELL OLAJ A BENZIN MELLÉ. Jobb esetben van egy olajtartály, és abba tolod, rosszabb esetben a benzinbe kevered.
Ha nem raksz bele olajat, tönkremegy. Egyéb köcsög kérdés?
ide mindig érdemes feljönni, már fél éve nemvoltam de lehet visszaszokok majd
te hány éves vagy?! hallod de ba dieselt öntesz bele az a legjobb (bocs) de arra figyelj hogy a gyertyán a kanóc mindig égjen, én a petróleum lámpát ajánlanám
srác keverékkel megy, viszont nem kell olajat a benzinbe keverni mint a simson babetta stb... van egy külön olaj tartály, és a moci okosan keveri magától! különben az én rs-em eladó ;)
szerintem nem kell még neked motor
Úristen!
Elnézést, de muszály volt reagálni.
uh köszi a legujabb rs ek is ? azt hittem a szívlámpások már simán benzinnel mennek :S és nem lehet át alakítani h benzines legyen ? vagy sok baja lenne ha simán benzint öntök bele?


üdv : McDoo