Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

srácok szerintetek megérné elcserélni 1:1 be a motoromat egy 2008 as RS 50re? igaz törött volt a motor de a váz futómű minden jó. tudom hogy nem megy úgy mint az enyém de enyi pénzér megérné. szerintetek?
nekem eléggé.sőt.tulzottan érintetlen a motorom kétlem h kivették volna....de pár nap mulva szedem szét szoval kiderül
122es én 126ost vettem de abol elégsokat kellet kivenni
mért így kárt okozhat?
1be ha nagyon nyelelem félig felmegy azért
Jóéjt!
1100 Ft egy ilyen új gyertya! Szal lehet majd kosárba rakok egy ilyet is! Sose árt ! Hátha nekem is megoldódik ennyivel!
Elköszönök joccakát!
Egyébként dhfear-nak sem akart a vize felmenni de neki megoldódott azzal ,hogy normális hőfoku gyertyát vett bele!NGK BR9ES
Jah...kitudja! Egyedi a gép, de azért majd megoldatom ezt a problémát, hogy pöpi legyen a kis masina! Jah Lada azé odaszól xD De akkor is Barkast 2T forever! De maradjunk az Rs eknél
Nem feltétlenül lehet érezni a ahoz van belőve a karbi.
pedig érezni lehet hogy normál hőfokon van mert se nem darál se nem dadog
füstölni se füstöl
jaja ladáknál figyelhető meg télen ez a speckó de egyszerű megoldás
DE kasu vagyok Hát ott van az a szem ahol össze van kapcsolva ( mármint na ahol szétlehet szedni ) onnan megszámolom! Jaja Zoli lehet! Vagy jégveremben dolgozik a gép, ki tudja
Azzal ha elfeded a hütőd alját nembarmolsz!A kocsiknál is télen elszokták takarni pl kartonnal.Egyébként szerintem kivan véve a termosztátod.
próbáld ki hogy takard le a hűtőd 1/4 ét egy kartonlappal... ha nem mozdul akkor meg felét ha akkorse akkor neked kibaszott jó a hűtésed :D:D vagy rossz a hőfokjelző
Baromi egyszerü bejelölsz egy szemet filcel és megszámolod.
Nem, sajna kék közepén marad! DE onnan nem megy tovább szóval beáll egy hőmérsékletre! Ez a termosztátos dolog nekem kicsit magas, és barmolni se akarom! Akkor a 420 as lánc jó? Meg gondolom elég "sima" lánc nem kell O gyűrűs és erősebb! Akkor megveszem a leghosszabbat, legfeljebb veszünk ki szemeket! Ez legyen a legkevesebb!
Hát igy most megnem mondom hány szemes 4-5000 ért már kapsz hozzá a versenylánc 9000 körül.A vized a kékböl nemjön ki?Megkell nézni a termosztátot adig is a hüttő alját kicsit takard le.
Gratula nagyon szép! Széles utat hozzá!A képen a lánc laza huzál rajta max 1-2 cm lehet a játéka ha ülszrajta és rugózol.
az motor hőmérsékletre arra olvass vissza most beszéltük
És akkor pár kérdés máris Olyan van, hogy a motor üzemmeleg, de a hőfokmérő csak a min közepén áll Azt tudom h laza a láncom ez orvosolva lesz és ahogy lesz pénz kapja az újat! azt tudom h 420 as de hány szemes ? Bocsi a sok kérdésért, de új vagyok még
grat hozzá szép motor vigyázz rá
Nemhiszem az általában ha beszarik nemmér semmit ,de nincs kizárva.
Jajj Látom vártatok némiképp, ennek nagyon örülök! 140km er sikeres tulajdonosa lettem, fasza nagyon imádom.....pár apróságot csinállni kell majd rajta, ennek ellenére így is nagyon tetszik! Egy képet tudok adni amit már én csináltam: