Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt most nemvágom!
hát ezaz nekünk sincs. lehet hogy koszos kikellene mosnom. az a baja hogy "buckaföldről" hoztuk. aki járt már falco mecsen vágja
Dunsztom sincs ,hogy miért melegszik.Tele a tartály ,nincs tele a hűtőd ramatyal (kívülröl eltömődve) ?
jéé hát én ezt else hiszem. én gondolkodtam azon hogy veszek rá egy ilyen ventillátort mint a supermoto+endurokon van hátha úgy jobblenne
Nem nekem pont középen.
dede én ittvagyok. figyu neked a 80as hengerhez nem gyenge a hűtő? Nekem mindig kicsifel a piros felett van olyan 95-100fok között.
Ha hó, nincs senki?
Gergő! elment.
Rendben ahogy tudok csinálok képet
mind1 azér csak kéne majd közelről pár kép az idomokról és a hibákról. ha ráérsz majd. előre is THX
Nem sikerült még mert reggeltöl estig dolgozok!Lehet hogy nem gyári sőt biztos hogy nem mert jobban megnéztem a moci már törve volt át vannak festve az idomok.Sőt szerintem heggesztve is volt!
sly várom a képeket sikerül csinálni?
amugy a tankidom az nem a gyári rajta
Igy van rá tettek egy aprilia af1 vagy rs 125 müszerfalat arra a szutyokra a blokk meg valóban ugyanaz mint az rs-é am6-os kinai koppintás
csövi
Ez a matrica nem is rossz ötlet lehet adok fel hírdetést!
Na megyek alukálni.Holnap gyere srác aztán belőjük a mocit.
Jah, jó is lenne
menj el a nintendohoz és mond meg h matricázol ha fizetik. reklám
Srácok ti nem tudtok valakit aki tud matricázni?
Mert találtam a 2003as SBK-s rsvröl képet és az én motoromat ugyan olyanra szeretném felmatricáztatni.
Itt a kép is:
Hofi
Ez most mi?
Sly ha vagy légyszives jelentkezz!
Köszike
"az angolok szartrapáltak"
Ja mert énmeg cagivát írtam pont azt nézegettem az apróban és bennem maradt.Igen Rieju!
hát ez még kérdéses .holnap megmutatom milyen erős.lehet elég lesz 2 is egy oldalra.mer én most úgy gondoltam h előre 3-3 hátra 3-3