Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az öndintos cuchoz nem ártana
de szét is kéne szednem
hát ja.azért érdemes megnézni h tényleg működik e az olajlámpa.például oldalradöntöd a mocit és ha világít akkor jó.amúgy ha már folyamatosan világít akkor kell bele tölteni.ha csak néha felvillan az az olaj mozgása miatt van.
nem is menetest akarok.olyat akarok h csavar és az alján anyával összefogni.de lehet le tudnánk gyártani egy olyan konzolt csak olyanba ami nekem kell.még úgy is beszélek papámmal.
az az RS 80 az meg Rieju RS-1 ez biztos mert megnéztem képen
Űregezővel az álványos fúrómmal kitudom de átmenő csavarral lehetcsak mert menetet nemvágok bele mert a felelőséget nemvállalom!
Jó-jó nemkell kapkodni feladod mikor ráérsz.
Ha alu akkor baszhatod!Azt hegeszteni nemlehet ,csak röngen alat azmeg nemhiszem ,hogy van nagyfaternak.Furni meg veszélyes!Én mondtam ,hogy a képen annak nem ilyen telója van:Ja és igazatok van az "RS 80" az tényleg Cagiva kinagyítottam és tényleg!
Az kellemes lehetett:) Azt jól tudom, hogy a kis piros lámpa az akkor gyullad ki akikor 3,5 deci olaj van még benne? Azzal se akarok szívni mert ha megragad e miatt ott helybe lelövöm magam
holnap nincs első órám szal feladom holnap után ott is van
Erős led?Most akkor refit csinálsz vagy indekszet?
tanács:legyen mindig tele a tankod
én egyszer megszívtam Győr-Pápa útvonal kellős közepén elfogyott a cucc
ja figyu.Citybikenál azt mondta a srác h az a kormánykonzol alumínium.mikor tudom már átalakítani ?de utálok várni amikor már kitaláltam valamit.előre megveszek majd mindent,összeeszkábálom a tükröt az index-el és utána flex meg heggesztés.nemtom lehet te is kellenél majd hozzá.vagy ha kíváncsi vagy rá.
Úgy lesz És köszi! De ezentúl a fórum aktív tagja leszek...kérdésem biztos hogy lesz és látom szakértők vannak ennek örülök, tanácsot praktikát szivesen fogadok !
Cibzárbe!Holnaptol jó mocizást és széles utat!
Nekem semmi gondom!Ha bajvan úgy is megmondom!Nincs senkivel semmi bajom.A sisak meg ide ér amikor ideér.Bár ne hetek mulva
Hangja jó volt nem csörgött nem járt össze vissza! Mentem vele szépen húzott jól vette a fordulatot ! Fékei Futóműve is rendben volt! Jajj ne idegesítsetek már Tudom h nem rosz indulatból mondjátok, de igen ezekkel a tényekkel én is tisztában vagyok!
hallod Gergő valami gond van? azon kivül h nem küldtem el ma mert nemtudtam a címet? mert elég cinkes a kedved.. legalábbis az üzenetekből kiindulva.
ja az lesz.megvan az indexalapom.van 8 ledem brutális fénnyel.lehet kicsit erős lesz
Ha oda akkor gyere.
Akkor szopacs!Irj az italmondu.hu -ra szerintem ők tudnak rendelni!
oda
Félre ne érzsd nem azért mondtam mert biztos ,hogy visszatekerték az órát lehetbenne "csak" 8000km.Hanem azt akartam kihozni ,hogy én nem elsősorban az órát nézem (mocinál autónál az más!) hanem a motort!A hangját viselkedését és a gazdáját ,hogy menyire igényes és pl fedett helyen tartotta-e a mocit.A km másodlagos mert 1000km is szarrálehet halytani bármit.
én úgy értettem hogy ha a blokkban is annyi van amennyi az órában,esetleg több.
ja amúgy nem jó egyik spirál se a mocimba.pont az elszakadt résznyi (10cm) hiányzik hozzá
Persze ez ilyen! Az órát meglehet bolondítani az a lkegkevesebb! De átnézegettük rendben is találtuk remélem beválik! És akkor kopp kopp kopp :)
Jó a kilenc.Oda talász a garázshoz?
Én úgyvagyok az óraállásal ,hogy szerintem tökmindegy őszinte leszek az én órámban 43000km van de ez nemjelent semmit mert a blokkom vadi uj kb 600 km van benne most van túl a bejáratáson.A másik az ,hogy az én órámba is tudnék 2-3000km is beletenni csak egy fúró kell hozzá és türelem mert visszalehet tekerni az órát!