Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem lehet h csak a hőmérséklet jelző a rossz?
Akkor szerintem biztos ,hogy kivan szedve a termi.Ha nincsrá pénzed ,hogy vegyél és cseréltesd akkor a hütő alját ragazd le jó 2 ujnyi vastagon ragasztó szalagal.
Az lehet.
nekemis szinte sose megy a kék fölé. régi gyertyával se meg BR9ES-sel se..blokk gyári
Biztos motorozik azért nincs
Mi a helyzet új srác (Norbi) megjött a mocid ?Várjuk a képeket!
Mekkora henger, milyen gyertya?
Jolvan ügyeskegy!Oszt majd írd ,hogy mivan!
nekemmeg pont fórdítva van a moci nehezen melegszik be de nagyon hamar lehűl ja és ha hideg van és megyek vele akkor mentet közben is hűl lefele.
igen igen éértem. köszi szépen mégegyszer! Megfogom oldani. reméllem :)
Ha óvatos és ügyesvagy akkor nemkell de kb 1500ft a henger tömittésszett.Mondom elöbb az imént leírt szerint nézd meg ,hogy termosztátos -e.addig nebonzsd meg!
Nagyon könyen megtudod nézni ,hogy termosztátos-e a moci.Leereszted a vizet a gépből és leveszed a nagy vastag csövet a hengerfelyröl (2 megy egy keskeny és a nagy vastag)ezen megy vissza a víz a hüttőbe.Ha ezt a csövet leveszed és a helyére a hengerfelybe jó 4-5cm mélyen beletudsz (ÓVATOSSAN)nyomni egy csavarhúzót akkor nem termosztátos ha csak kb.2-3 cm megy vagy még anyitsem akkor termosztátos és herélni kell!
látom már köszi szépen. és akkor ehhez mindeképp lekell venni a hengerfejet ahogy látom. de gondolom a tömítés szett sem lehet anyira drága
Ha sokszor felmegy a vized nyugottan szedd ki és ha lessz pénzed vegyél egyet ,de addig is inkább vedd ki mert a kicsit hidegebb víz jobb mintha forr és széttnyomja a tömittésed.Az ábrán a 3-as az.
az én hengerem 50es. valószínűleg termosztátos. Egyik srác mondta hogy legegyszerűbb ha kivetetem belőle. dehát kitudja. mit javasolsz?
Termosztátos a hengerfelyed?Mert ha igen akkor lehet az a szar!Mongyuk nekem is TOP hengerem van de az alu cróm és 51.5 mm az átmérő és nem termosztátos a tied szerintem nem ilyen az kb 49-49.5-ös henger és lehet ,hogy termosztátos a hengerfely.
köszi szépen a segítséget. :) elég húzós ára van. dehát minek nem
Nem rossz a cucc.
én is még tavaly nézegettem még a robogóhoz akkor asszem 5000 FT körül volt
jéé ilyet én még nemis láttam. lehet hogy hülye vagyok viszont itt nemlátok árakat. megtudnád mondani hogy menyibe kerül?
http://egumotors.hu/index.php?...

valamire hátha jó én nem próbáltam
ŐŐ a gyertya BR9EG azthiszem a 9az biztos. DR hengerem van 2gyűrűs vas hanger. hogy kilett -e hézagolva azt nemtudom, bízom benne. De szerintem azzal nincs gond mert már van vagy 10000km benne.
Na mostmár oké Milyen gyertya van a mociban?Mert ha nemjó hőértékü akkor atol is felmehet a víz vagy pont az ellenkezője nem melegszik.A hengernek már megtörtént a bejáratása!Milyen dugó van benne 1 vagy 2 gyűrüs?Mikor lelett fűzve a dugó kilett derékszögezve?
az a lényeg. nálunk kosár-mecsen a Szolnok csapatát buckalakóknak hívják. Szolnokról hoztuk a motort. Azér poénkuk azt régen hogy biztos tiszta homok a hűtő mer a homokdűnék között használták. de ez csak ilyen hülye poén nemkell komolyanvenni