Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na én ennek a VFR-nek az apukáját néztem ki!
Az összes rs50-es keverékkel megy!Kivéve PL.az RSV1000-es Most nincs elöttem a térkép és nemtudom ,hogy Miskolc milyen messzevan Kecskeméttöl de ott van egy nagyobb alkatrészbolt.
Papa holtaláltad ezt a VFR-t?
sziasztok ! vadonat új vagyok és tervezek rst venni 2 kérdésem lenne h meik "korosztálytól" nem keverékkel megy a kicsike a másik hogy Borsod megyébe Miskolc környékén vannak e szervizek és vannak e fórumozók köszi a válaszokat hali
sőt! az enyémben a gyári szerszámszett is kötelező! az ujjakba már kötelező amihez adnak
igen... mindig is az volt... 1450 velsős. cs. aprilia gyári izzoszett 7500...
elsősegély az, világítás is...de izokészlet az nem o0 v csak nemtudok rola 0o
ja hnaptol kezdődik is darabokra szegénykémet
DID 126
JT első hátso
12ezer volt nekem citiybikerol 2hete
atolfügg mi az üzemi
kékbe már gondnélkül megy sőt előbbis ha kinhagyom napon...ezért gyanakodtam h szar a kijelző
van egy olyan gomb h 'Apró'
Keresek, Aprilia AF-1 (50) et / rs (50) et. Legyen a motorikusan jó állapotú, de a külseje se legyen elhanyagolva. Cserélném GAMER PC-re kompletten(monitor, hangfalak(samsung hifi:D) egér , bill) + még rá is fizetnék !
Ha érdekel e-mailban mindent leírok részletesen!
e-mail: kisoliver@gmail.com
msn: kissoliver@msn.com

Előre is köszönöm!
te gedeon.ez eladó Honda VFR 400 '04
bármi problémád van segítünk mindenben.
és persze üdv a klubban
ha meg tudod mondani h melyiket akarod megnézni akkor tanácsot is tudunk adni.fontos h sokan elírják az évjáratot.nem egyszer láttam olyat h egylengőkaros RS-t írtak 2002-esnek
Hali mindenkinek!

szeretnék csatlakozni az rs rajongók táborához mivel hamarosan én is tulajdonosa leszek egy ilyen kis vasnak,lehet majd fogok egy pár dologban segítséget kérni mert még nem volt rs-m de remélem nem fogok csalódni

Jó hogy van ez a forum tetszik
azt tudtátok h nekünk is kötelező az elsősegélydoboz,izzókészlet és mindig kell világítani?
akkor szerintem lassan teljes generál ráférne a mocidra mert igen hamar gallyra fog menni és akkor már gurulni sem fog
ja ha teheted akkor JT lánckereket vegyél és DID láncot.lánckerék gyári méret elöl 12 hátul 47 de azért nézd meg a tiédet h mekkora
kárt nem okozhat h ki van szedve a termosztát de ha nincs üzemi hón akkor...gondolj bele neked sem jó ha -10 fokban kell szaladgálnod

na jó voltam mester? (gedeonnak)
elvileg 126 a gyári adat de hát ugye nem mai moci.amúgy itt boltba azt mondták h 130 és kivesznek annyit amennyi kell.
azt viszont a lánccseréhez tudnod kell h akkor az első és hátsó lánckereket is CSERÉLNI KELL.mert a régi lánckerekek tönkrebaszhatják az új láncod.és az új láncodat sűrűn kell majd állítgatnod mert egyszer laza lesz egyszer pedig szoros
szerintem nem érné meg.egyrészt mert törve volt már kapásból nem venném se cserélném.gyengébb a motorja mint a miénknek és a büdös életbe nem fogod tudni eladni legalább is nem annyiért amennyit érne (pláne ha bevallod h törött volt)
má egyből mi?és ki találta na ki?
képet holnap este mutat a srác. igazából tudom hogy nem tuningra jó. csak városba szaladgálni.
van link? kép akármi?
nem! ha valaki tudja az én vagyok. nem éri meg.