Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem tegnap volt.8-11 KRESZ tanfolyam,13tól ma reggel 5ig meló (egész nap álltam és mondogattam:-hozhatok esetleg még valamit?)
Szal nálad is holnap lesz Pascal világnapja (nagy rajtad a nyomás xD). Irodalom TZ, Fizika TZ, angol doga. Szerdán Töri TZ meg Társismeret TZ amire nekünk kell az anyagot gyűjteni fincsííí és még sok-sok finom nyalánkság az elkövetkező 2-3 hétben.
Na elteszem magam holnapra! Hagy teljen az idő keddig! Jóéjt mindenkinek!
azért remélem nem kertészetbe fogok megöregedni......
am nekem annyi nyűgöm van a kóterrel hogy talán nem is hiányozna de azért csak jobb oda járni mint melózni ...
elég nekem amit itthon is lenyomok suli után azis felér 1 jó kis délutáni műszakkal
Persze ezt teljes mértékben megértem h kemény dolom a meló! Nem kell bemutatni fateromból kiindulva is tudom h mit jelenthet!
akár azt is mondhatnánk.sok különbség nincs a kettő közt (sok meló kevés lóvé) csak akkor kezd majd hiányozni a suli mikor már az lesz a megélhetésed
Sly29 az email címedet megadnád?
Mert lenne hozzád 1-2 kérdésem matricázással kapcsolatban!
Elöre is köszi!
majd ha elmegy kőműveshez betonozni 8 órába taligát tolni vagy lapátolni 5rugóért....akkor akar majd oskolába járni

Én 2. nyarat húzom virágkertészetbe Rs 125ért.....nos lájt meló csak az a + 70 °
öcsém te akkor még nem voltál dolgozni .majd megtudod milyen leterhelve lenni.amikor 8kor elmész dolgozni 4kor meg hazaesel (és ez irodai munkára vonatkozik) vendéglátásban elmész 10re dolgozni jobb esetben 6ra rosszabb esetben éjfélre otthon vagy.szóval ennyit a túlzott leterhelésről. ha tehetném újra végigjárnám az érettségis évemet meg a 2év technikumot.nincs is annál jobb.egész nap ültem és nem csináltam semmit.
na káromkodós joccak. nedves estét. csé
én csak pojénból írtam.engem aztán nem érdekel ki mennyire csúnyán beszél.én itthon azért eltanultam 1-2 dolgot apámtól és én így nevelkedtem.ennyi
jó neked
jövőre nekem sem lessz de lesz helyette makro és mikroökönómia ... vagy mi
nekem sincs semmi bajom ezzel az egésszel
csak valahogy a kémia meg az irodalom tanárt nagyon kifogtam...
nah de ez már off
Nincs bajom a gimivel szeretem én is csak ugye tanulós a dolog :) És azt így 3 hétre az évvége előtt és pár nap múlva "új" moccal nehéz lesz, és akkor edzeni se voltam meg semmi ! Egyszó mint száz a diákság le van terhelve TÚLZOTTAN !
Angol Tz Irodalom TZ Németből 2 szövegből felelek ( szóbeli ) Fizikából se ártana Szal Zolikám a holnapi nap szívása díj az enyém :)
nekem már idén nincs kémia am mért nem jo a gimi? én szeretem
Holnap felelek kémiából
Jah köszi a bíztatást! Meg bírj ki két iskolai napot abba a ****hűn szeretett gimnáziumba xD
felőlem
nem én szopok
nyugivan márcsak 2-t alszol. szal huzzál aludni és akk már csak egy marad
ez így egy kulturált letisztázása volt a dolgoknak....így kéne mindig mindenkinek ! jajjj sose lesz kedd
mért lenne? csakne itt szopogass
renden van
ne problémázzunk ezen
esetleg ha velem van külön bajod akkor azt is leírhatod
senki nem tilt senkit de van egy bizonyos minimum amit megkéne ütni
nah mostantól moderálnod kell magad...:D
kitiltanak az rs 50 fórumból