Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha gondolod ráérek 3ig fél 4ig.ha 9re megyek jó?
3X kell lekopogni!
Amint átnéztem a Puch-ot szerintem délután egy keveset.
Hányra jössz?
2003as 8200 km Jó álalpot :D Külsőleg legalábbis nagyon jó korához képest! Pár használatból adódó karc! Belsőleg is sztem rendben van de kopp kopp
7500km-el vettem az előző tulaja nem nagyon használta mert volt neki egy nagyobb gépe és azzal ment
mikor akarsz mocizni?
az Puch-KTM és azt már mondtad és beszéltünk is róla.de attól még kíváncsi vagyok rá hogy majd érthessek hozzá
ez olyan hogy ha használtat veszel az mindig zsákbamacska.vagy jót találsz vagy szétesik 2 méter után.fontos h mennyi km-el vetted és h az előző tulaj felújította-e.
Hidd el így sokkal jobb várni mint mikor ott áll a garázsban ,de nemtudsz menni mert esik vagy mert neagy isten beteg.Holnap este várjuk a képeket!
ugyan mán.csak úgy röpül az idő.majd amikor meglesz a mocid és este le kell feküdnöd aludni.na az lesz a szar
mikori RS lesz?
Gyere ,de nem nagy moci aza kicsi kék amit mutattam.
hadd menjek segíteni plíz .
Áhh már csak holnap délután fél2 ig kell várnom és megyünk Az Rs ért! Ez a kis idő sztem nem fog eltelni soha sem Haladhatna pedig!
üdv

én amikor megvettem az rs-t akkor rá 2 napra elmentem vele egy visegrád-esztergom-dobogókő túrára kb 190 km 2 hegy, és előtte mentem vele 40-50 km-t itt a közelbe én 8000-en használom. nekem amióta megvettem semmi baja nem volt (kopp-kopp-kopp)
Holnap pihenős vagyok!nem azt mondtam ,hogy 8-ra gyere hanem én leszek 8-tól a gariban ,de azért ne délután gyere mert kicsit mocizni is akarok.Hoztak egy KTM-et azt kell megnéznem.
fasza.ezek ilyenek.engem meg majdnem elcsapott 1 suzukis picsa
inkább befogom a pofámat
A multkor meg szakértője voltál a rezi herélésnek!
8ra ?tudod milyen korán kell ahhoz fölkelni?be tudok de nem délelőttös vagy?na látod ezér akarom SF-re csinálni.már tudom is hogy lesz.
Nem lessz csere.A csávó eltünt az éterből! Utálom az ilyen surmók köcsögöket!Legalább szolna hogy mégsem vagy eladtam ,de az a legszebb az egészben ,hogy ő keresett meg!
sokan mondják de én ugy gondolom hogy amig van had élvezzem ez a mindenem. csak azt nemtudom hogy kell kipuffot csinálni
szerintem hagyd a picsába azegészet.csak jó tanács.ha úgy is el akarod adni akkor minek költesz még rá?így is már igencsak mínuszban vagy (bár nem tudom neked ez mennyire számít)
Ezek a mocik 8-9-10 körül érzik jól magukat utazónak simét választhatsz 9000-es fordulatot ha tényleg jó a moci.(nemcsörög és nem recseg.)A szerződést ha neten kötötted akkor elvileg kikell tudd nyomtatni.
tényleg. botinál voltam itteni micubisi klub nemtudom milyen főmuftija és tőle akartam venni kipuff véget motorre mert ami most van az ronda... msot vegyek tőle kipuff véget vagy csináltassak rá . mármint ugy gondoltam hoyg a mostani giannellire egy burkolat