Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben ,de ha nemjó akkor 7000 veszem vissza mert akkor én is bebukom a postát.Ha viszont jó akkor nyertél egy postaköltséget.A 60-as a fejed akkor jónak kell lenie.Ha így is oké írj.
várom. küld. kössz. hanem jo küldöm vissza énpostával. akkor igy jo?
Ha nemjó a méret akkor visszaveszem ,de a visszapostázást bebuktad.Ha 8000-kell az odapostát állom.Egye fene. Nem tukmálom te döntöd el.Ha kell holnap postára tudom adni utánvéttel.
na ezt jól megaszondtam.szóval gedeon nézz e-mailt
csövi tesó.
nézz az emailt
elég homályos.:D:D:D de sztem oké. ha nem jo a méret..
akkor?
Sajna nem egy csúcskategória a gépem már van vagy 7 éves ,de azért remélem látszik.
Itt van még kép mert egyszerre csak 6-ot lehet feltenni.
Ittvannak a képek a bukórol.Hangsujozom ez eredeti FGN nem vaterás-Teszveszes Kínai.Az FGN-nem egy Nolan vagy AGV sisak az igaz ,de egy nagyonjó középkategóriás sisak.
joreggelt. gedeon irj ha vagy
én nem láttam több ilyen nsr-t szóval valószínű.akkor ezt mind2en összehoztuk
basszameg akkor sztem vonulás közbe is láttalak.csak mert mondtad h egyedül nincs kedved.de láttam 1 olyan festésű NSR-t mint a tied és hátul volt 1 csaj.akkor ti voltatok nem?"de baromi jó vagyok"
már mikor mentünk akkor gondoltam hogy hátha ti,de nővéremet vittem és neki jönnie kellett azért nem lestem körbe jobban
ja mert 8 ért adna egy uj bukot és 9em van..
nekem 960Ft volt ajánlottan egy kb akkora erősítő Debrecenből
Szia! Nekem is eladó az rs! Ha érdekel vegyél fel msn-re vagy írj ide. (msn az adatlapomon)
kárkár. de holnap is ráér. csak azért kéne h adja fel a bukot amitmondott.. mennyilehet a szállitási dij postán?
ööö...ja valahol ott.volt még 1 fehér RS,1 új fekete-piros RS,1 TZR meg 1 SR.menet közbe figyeltelek hátha megtalállak de nem sikerült.amúgy ha láttál odajöhettél volna
Gergely családozik.sztem.mivel van 1 kislánya nem hiszem h ma már fent lesz.majd holnap
hol álltatok a parton?a fal mellett közvetlen viszonylag elöl,nem?
csőcső. Gergely merre van?
hát ez nem.bocsi de elhúzódott a szerelés miatt.na majd legközelebb bepótoljuk.amúgy ha nincs kivel mociznod akkor szóljál de amúgy is egyszer összefuthatunk.még1x bocs h nem értünk oda.egy fekete-piros és egy full piros RS-el voltunk
hát mivel elfogult vagyok az RS jobb de amúgy is 50esbe az Aprilia gyártja az egyik legjobb mocikat.az Aprilia drágább mert a név itt sajnos többet ér mint japán társainál.talán 200-250 környékén lehet venni normálisat persze ki kell fogni a jót.ha régit akarsz.az új annyiból más h most már 900e körül mozognak a 2009-es viszont soha nem lesz olyan erős mint mondjuk egy 2000-es vagy akármi.sportkipufogó felesleges rá attól nem fog hűdejobban menni.nekem most kiderült h 60as hengerrel,gyári (heréletlen) kipuffal,13as lánckerékkel megy 115 környékét
mennyiérrt veszel? nekem van eladó rs em
Sziasztok!Olyan bajom van hogy lassan motort kell vennem csak nem tom hogy mijet? Mert nézegetttem az rs50 meg a tzr50 csak nem tom meik lehet jobb árba most találtam jó tzr de nem tom!
Szal abba szeretném véleményeteket kérni h az rs50 nek mi a vége gyárilag 1 normális sportkipufogoval meg ogy meik jobb rs v tzr?
Válaszotokat előre is várom!Kösz!