Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csezd meg ha Győrbe jössz hétvégén ha dobsz 1 telszámot a gedeon82@freemail.hu-ra akkor feltudlak hívni megbeszélni 1 időt és feltudod róbálni ,hogy jó-e!
Meglessz!
Az S 54-55 a hírdetésben volt de szerintem roszul adták meg a méreteket S-nek tényleg S
ok. joccak. de én holnap 3tól elutazom győrbe.. :D melózni sashegyre. és csak vas reggel jövök. de stipistopi
Az első számokat csak tippeltem (56-57) de utánna megmértem a sisak belső kerületét és 58 jött ki.Ezért esik a fejembe.
Neten passz!Megnéze de holnap lefotózom szellőzés az állnál a plexire lehet vezetni meg a képedre.A plexi elvileg pára mentes azért elvileg mert ezt írták de nemtudom mert csak fél percig volt a fejemen mondom ma jött még a fólia is a plexin van.Most elkell köszönnöm mert holnap korán meló!Délután felteszem ide a képet!
elég hamar nyult 6 cm-t
bele esik a fejembe elvileg S 54-55---A sisak kb 56-57cm--- sisak 58---Mert ha igen és igy 60cm a fejed akkor neked tuti ,hogy jó! na most mi?
nem kell engedni.. örülök hogy ennyiért kapok neten kereshetnél képet.. plexie milyen? szellőzésminta. és csak jövö hét hétfőn tudnám kifizetni. addig sporolok rá. de biztos hogy kell!
Úgy mérted ahogy a RAMBÓ kötötte a rongyot a fejére? Mert ha igen és igy 60cm a fejed akkor neked tuti ,hogy jó!a sisak 58 a homloknál de ügye a szivacsnak fognikell!Holnap nyomok képet ha érdekel és ha tetszik engedek egy 1000 ,de csak neked! Így is bukomrajta
58...
Ja a homlokodnál mérd körbe a felyed az enyém 53-54 most mértük.A sisak kb 56-57cm
akárhoyg behuzom a hasam 60nál nem megy összébb a fejem
Azt hiszem a homlokodnál kell mérni a kerületet a mélység meg az S ,de nemvagyok benne biztos!
hol kell mérni a fejem?
aztán a fsazom se tudja 1éve amikor regisztáltunk még olyan volt. valami cég kivonatot kért vagy mit.
Mekkora fejed van?Nekem van egy zsir uj FGN német gyorsaságisisak pille könyü fekete piros pont ma jött meg de rábasztam mert nekem nagy bele esik a fejembe elvileg S 54-55 a mérete de szerintem nagyobb inkább L-es. 8000 neked adom + posta 990.A hérdekel holnap küldök képet.
hát nemtudom én megnyomtam a regisztrálás gombot és regeltem
Ne-ne ne a csapágyat pontozd fel hanem a felnit ott ahol a képeden a szürke pöty van aztkell pontozni ott ahol a csapágynak a helye van.Egyébként kikéne bírnod 1 napot mert ha ez megszorul mongyuk 80km-nél akkor elszálsz mint a nagykabát!A csavar perselynek lényegében távtartó és megvezető szerepe van.
ok rendben van.
köszi
nincs valakinek eladó bukósisakja ?
www.redracing.hu nagyker áruház. apa vállalkozásán át vagyunk beregisztrálva. ez ilyen csak cégeknek dolog
Ja szthiszem én is 28 körül tudok de malyd utánnanézek.Te hol tudod
Rendben holnap levetetem a felniről a gumit!
vmikor elkéne vinnem de nemigen birok ki egy napotse nélküle
abol a szarságbol szval az a rud.vagy tengelypersely tudnék esetleg esztergáltatni másikat az megoldás? meg megpontoztatom a csapágynak azt a részet ahova belemegy