Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért nem lehet a nitrót műanyagnál alkalmazni!Én szoktam a műanyag maketteket is maratni kromofággal és a nitró pikpak kinyirja míg a kromofág nem!
Na gondolj bele!Milyen kupak van az üvegen?Műanyag!A kromofág akkor nyírja ki a műanyagot, ha leszűrőd róla a parafint!Na akkor gyilkos!Képes a spiátert is haza vágni, kijön rajta az ónvírus és szép porlad az anyag!Kiválik belőlle az ón!
valami használhatóbb ötlet ?
kromofággal... a festéket tuti h leszedi de valószínű h a műanyagot is
ohh mi a szarral szedjem le a plexitemröl a sötétitő sprayt?(benzin,higitó még csak szétse keni...:@)valakinek valami ötlet?
Hali! És a bekötésnek így kell lennie, mint a tiéden? Mert nekem a sárga(ami a tekercsől jön) és a kék fel van cserélve. Csak azért mert rendeltem újjat, holnapra megjön és nem szeretném rögtön tönkre vágni.
ennyi erőből feljöhetnétek 9-én mocistalálkozóra .bár sztem a 'Győr ring'-en most sokan lesznek de talán még oda is eljutunk
hát akkor gyerekek itt a következő kérdés.Kiné lehet aludni? mindenkinél 1 napot elvagyunk utána Balaton ott meg má a francnak se kell ház.csak lefexünk a bitch-re aztán "always look on the bright side of light"
na ja az öreg nembírgyaja kömény ülést.ugye ugye mondtam h vegyük meg azt a kosmodisk-et
most mé?az csak 1 kis kerülő.nehogymá beszarjunk egy hegytől.kemények vagyunk mint a 3napos kutyaszar
sok sikert az MSN-ezéshez mi addig is segítünk az embereknek...illetve ő segít nekik
képzeld ő 27 éves létére kurva nagy RS szakértő.és úgy gondolom h nem csak RS.örülök neki h megismerhettem és talán egy pár év múlva azt is elmondhatom h igen Győrben is van egy jó barátom.nem sok ember jönne ki házhoz egy szaros ék miatt h együtt guruljunk szombaton a motorostalin.és megy el saját autóval szívességből 2db szaros ékér ami 200Ft-ba kerül.neked is ő segített uh úgy gondolom h innentől kezdve nincs kérdés h ki osztogat
na és én hol vagyok? persze mer neki van füle hozzá mi?na nem baj én meg szeretek motorozni...ezzel az állattal is.végre megtudtam h vezet városban.hát mit ne mondjak azér 6. tiltásig volt bőven
Meggájver mindenre képes
800? hmm szerintem még egy balatontúrát is beleiktathatunk, nehogy már unatkozzunk a sok pihenő alatt aznap...
áá szerintem nem 1nap
3-4 minimum
na jóéccakát mindekinek
biztos h jó lenne de azér 800 km egy nap alatt 50-es motoron leülni sztem kicsit sok
na én is elköszönök mára jóéjtszakát
igen és akkor reménykedek benne hogy nem romlik el a motor és hazaérek vele. De szerintem ez a kis túra tökre jólenne.
Rendben majd szólj elötte és pontositjuk!
ha elindulsz szombathelyről elmész győrbe aztán mórra utána ide gyálra majd a mátrába és visszafele még lenézel balatonra is akkor az kb 850km +ha még motorozunk is egyet akkor már bőven 900 az 45 liter benzin+ 1 liter olaj
az15000FT -ba benne lenne neked
jahh aztán a MOL akár támogathatna is minket benyával! Akárhogyis nézzük az én mocim 90es utazónál eszik 5litert 100-on. +az olaj:S
na mentem emberek holnap délután suli:S de RS-el:), jóccakát!
Semmi köze nincs az Rs-hez de nekem tetszik
Betűsorrend

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzonytéik.
Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysesáíi fmonisáokgkal

Egy másik topikban olvastam
alakulgat itt a Magyarország Rs Tour
a végére meg már anyian leszünk hogy felér egy Rs találkozóba