Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyan hoznád el őket?Ó megkaptad a szülinapi e-mail-edet?
néztem még ezt is150es
Müanyagost tudok ,de hogy gyárt-e azt nemtudom.A gyártáshoz fröcsöntő kell.
okkkééé.most az jutott eszembe h nem tudsz olyan embert aki műanyagot gyárt esetleg alakít nekem olyanra amilyenre kérem?meg aki tud idomot javítani?.megvan hogy tudom leszedni a bukóm plexijét.elvileg tesómék támogatnak a sötétítettben vagy a térdkoptatóban ez a szülinapi ajándékom.
Végül is ezzel a piroskával nincs semmi a többirészét ha nemkell alkatrésznek akkor szerintem 15000 ki is tudsz árulni belőle.
Ja tényleg termosztátos.Na ezt még kikell nyomoznom majd megkell rajta keresnünk az alkatrész számot.Amúgy azon kondolkoztam joblenne külön cserélni a cuccokat mert bejáratás szempontjábol jobb.Úgyértem megcsináljuk a blokkod (főtengely meg minden) aztán ha megvan a főtengely bejáratás akkor a dugót mert végül is erő vanbenne meg anyira nemgány a dugó végül is nincs megkopva csak anyi a baja ,hogy 1 gyürüs és az nembírki anyi kilómétert.Az új fötengelynek is könyebb ha nem szoros dugó mozkatja és késöbb a hengercsere 1 óra alatt megvan és anyagilag is lájtossab neked nem egyszerre kell kiadnod.Motortnézni szívessen elmegyek veled.
amúgy nem azt mondtad h Honda hengerem van vagy mi?
dehogynem.újra előjött az építési szándék.ha találok olcsóér akkor eljönnél velem besasolni h télleg működőképes-e?mer ezzel mi van?igazából csak blokk kéne komplettan és minimum 125ös.aztán majd segíthetnél is szerelni
Csak nem ezt nézted?
Mi a ráknak neked 125-ös MZ blokk?Csak nem beleteszed az apriliiába? Egyébként ha jó a blok akkor nem.
Elöl nem tom hanyas van, hátul 43as!
gedeon szerinted 21e Ft sok egy 125-ös MZ Trophy-ért?elvileg működőképes.csak blokk kéne nekem.125 v 250-es olcsóér de ilyen MZ v ETZ v valami egyszerű felépítésű.
Tudom többen mondták. én vagyok a 2. tulaj és az első tulaj le vizsgásztatta úgy h van forgalmija nem tudom mért mindegy nem is használom úgy na az a lényeg h a forgalmijában 2002 van és 2002-es ként is vettem kereskedésben mert be adták. tudom a szine miatt is 2000 de passz
most lehet fasznak fogok tűnni de ez csak 2000-es
13 v 14 fogas előre ha úgy érzed h nagyon megy vagy 13 előre és 45 hátra (ha 47es a gyári hátsód és 12es a gyári elsőd
Szevasztok Srácok! Van egy apilia RS 80 Extrema-m (94-es) és mostmár le kellene cserélni a láncszettet. Az áttétel gyári rajta, de úgy gondolom, hogy elbirna egy hosszabbat, most 110 a vége. Mit ajánlototk, milyen áttétellel próbálkozzak és mit dobna rajta? Előre is kösz!
http://www.kepesmotor.hu/april...
Itt van részletes leírás.
csáó. Valaki tudja esetleg mennyibe kerül egy jó állapotú használt hátsó teleszkóp?Körülbelüli árat írjatok már. köszi
valami adatok rola.?
helló! ha érdekel valakit írjon! 290 irány ár! Sűrgős!
na akkor még este megírom megen.de elvileg elküldtem
Bella Gergő
9400 Sopron, Harkai ut 2/B
Oké akkor holnap megy az kb kedd de legkésöbb szerdán ottvan.Köld el a pontos címed.Irányittó szám stb.
rendben
Tesó nézem ,de a fórum e-mai leken kívül még nemkaptam semmit.