Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na az kajak lenne:D :P XD itt van még haverom is RS50-el:D meg 2 RS 125:D ellennénk
jaja és utánna viszagurulunk balatonra :) balaton sound-ra
akkor idefele felveszitek még Bencét is Móron és utána lemegyünk a mátrába eRes50-hez meglátogatni
:) elég húzos de addigra már lehet hogy rs 125 lesz azzal már anyira nem vészes. dehát kitudja hogy milesz ezekbe a válságos időkbe :S
Szombathely - Gyál 254 km az már nem kis motorozás
oké köszi mindent előre is jóéjtszakát
na srácok rohagyak meg elmegyek veletek éniss. fain lesz
Most hátvégén sajna nem mert mocistalálkozó győrben!Bár vasárnap lehet még nemtudom.Holnap dumálunk én kb 18 órátol ittvagyok!Hali!
Nos URAIM én mára elköszönök!Egy mgjegyzés az imént egykis szakmai vitámvolt egy illetővel.Elkell mongyam nemvagyok mindenttudó vannak nálam sokkal okosabb emberek szívessen segittek bárkinek aki tanácsot kér és tudok segitteni ,de egy biztos ő nem okossabb nálam.A szervitembe is szívessen várok akárkit! Jó északát!
Most hétvégén esetleg nem motoroztok erre?
Mi 100-as utazó tempóval megyünk! Persze -persze kicsit több de lelehetne érni.
2 óra? az gyors tempó
én pihi nélkül hétvégén lementem siofokra 130 km 2.5 óra
Majd megmutatják nekem h h kell ezt csinálni és akkor egyszer leugrok és alkotunk valamit
okés majd valamelyk hétvégén ha tudtok jönni akkor megbeszéljük a részleteket
Megnéztem Gyál nincs is messze a navigációm szerint 150 km na az pihivel max 2 óra.
Na a Mátra azmár húzós!
Mór az simán oké nincs is messze azt is megdumáljuk!Ahogy ismerem ezt a lüke dhfeart ő is bennelesz!
és ha már ott vagytok Pestnél jöhettek a Mátrába is XD
akkor Móron keresztül suhanjatok és majd összefutunk tök véletlenül:D:P
aszem meghalt a másik kerékcsapágyam is. vagycsak szimplán mindig ki akar esni a kerekem meg lehet hogy kicsit gőrbén áll a kerék a legnővilában nemigen értek hozá hogy migondja
biztos h a szoros lánc tette tönkre?
énmég az elsőkerekezésre tipeltem..(mmint fék hátulja fel leesik kopan egy jot)
Én bennevagyok dhfearral meg megbeszéljük dobj majd egy címet aztán suhanunk!
Én csak neked osztom az észt másnak tanácsot adok ha kér és ha elfogadja!Egyébként miböl gondolod ,hogy milyen néven mióta holvagyok?Ha jol emlékszem a topik 2006-ban indult öreg te akkor még max műanyag motoron ültél!
gedeon82 és dhfear!
Nem akartok a közeljövőben Pest felé motorozni?
Ráférne a gépemre egy kis karbi állítás és gedeon neked van hozzá füled(így elmondások alapján) Ha esetleg erre jártok akkor naggyon örülnék ha összefutnánk...
Ja mégvalami 19 éve motorozom renszeressen te is?
hallod kisbarátom te becsöllentél ide nemtudom honna 1 honapja és azota osztasz.. én itt vagyok 1 éve és lám tele lett a . veled és inkább itthagyok pár embert de mindegy mert msnen fenntvannak. amióta ittvagy folyamatosan osztod az észt. további nedves eestét