Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet nekem lesz eladó oldalidomom mind a 2.ha majd érdekelne valakit.meg 2 gyári visszapillantó.meg 2 gyári oldalindex.meg gyári hátsó idom.
csövi.mennyiér adnád a hátsó idomod?
faja.én meg már el is gondoltam hogy lehet átalakítani.csak kell egy régi hátsó idom.kurva jól fog kinézni.veszek hozzá kormányra szerelhető visszapillantót.majd vasárnap elmagyarázom hogy gondoltam el.megrendelem a cuccokat megpróbálkozok ledes indexet csinálni és már kész is.majd papáméknál csinbáltatom mert vágni és hegeszteni is kell ő meg profi ebben még 70 felett is
mjad estleg ha lesz kedved majd mailba dobj róla pár képet de igazságszerint oylan kéne pontosan amilyet küldtem képen abba a szinben hátha akadna olyan
vágom:) na tolok vidit.
Ha 3000 volt az alapjárat akkor geci sok benyát kapott!
Nekem van nak bontott cuccaim rs 50-hez többek között fém fékcső is amit 3000 ft.-ért tudok adni+posta költség
eddig 3ezer volt és röfög
igazság szerint most futott be egy 2005.-ös évj. rs 50 fényes fekete piros narancssárga oroszlán mintávall de sajna sérültek az idomok heggeszteni kellene az oldalidomot meg a fejidomot.Amugy hibátlan motorikusan és szerkezetileg.Nem szivesen bontanám meg mert már nem gyári az ekeidom s belül nincsennek meg a betétek meg vannak furkálva az idomok olyan helyeken ahol nem kellene stb.
Különösebb ötlet nincs ha jol megy vele akkor jó 1300-1400-as alapjárat a egész oké lejebb nemhiszem ,hogy mennifog.
csáó. nekem van fékcsövem előre,meg hátra is ha érdekel még vegyél fel msn-re forever374178@freemail.hu.
jolvan keresek. felraktam a direktszűrőt (hebo) és bekarburáltam! 1.3-4 es alapjárat! még nem huztam ki mert nemvoltidőm de picsául megy! ötlet praktika hogy mit csinálja kvele?
Szeva srác!Készenvan a blokkod!Holnap rakom be a mociba.Akadt néhány gond a szar csapágyad kikoptatta a blokk csapágy házát felkellett pontoznom így most jó!A másik megspóroltam neked 12000ft mert ahogy mostam az alkatrészket kiderült ,hogy mégsem 100% a kuplongod 2 lamellárol is hiányzott 1-2 cm freodol ezt a 2töt én pótoltam mert van ithon 1 használt lamella szettem.Bár azt a mocim mellé igértem eladásra de most már mindegy megkapja így javittó készletnek így is jó.Az ék 800 ft és júni elejére ígérték csak ,de az is meglett oldva.Szóval ha lessz elég időm akkor holnap késsz ,de vasárnap biztos ,hogy mehetsz haza vele!
Persze ráér hétfön is.Ha nem jó az a doboz akkor keress valamit mert a postán kicsit drágább.
idomok kellenének leginkább de ezt irtam a mailban is a matrica a legvégső eset
köszönöm. holnap reggel 8tól dolgozom gedeon...ha hétfőn feladom a bukósisakot az jo neked? meg dobozt a postán adnak? v nekem kell kerítenem?
Helló van egy ilyen Honda MTX 80RII-es tökéletes állapotban minden műkszik rajta nem akar valaki ilyen re cserélni?
köszi megkeresem
Elküldtem elvileg már a számlán van.
vaterán láttam trapéz lámpát 6 rugóba jó bontott moccról, fékcső hát fém fékcső 10 körűl megvan.
nemtud valaki trapéz lámpás RSre első fékcsövet jóáron? ha valakinek van pls jelezze
Igen megkaptam tegnap délután.Ma megyek elküldeni.
hali olyan kérdésem lenne h 2000es évjárathoz nincs-e véletlenül elfekvőben jó állapotú kuplungbowden?ha lenne akkor wi fíl kosztet?
Megkaptam!De még nem tudtam lépni ez ügyben!De ha lesz dekor szett akkor átfested a gépet feketére?