Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak annyi h 99eshez van USA 01eshez angol és 98ashoz holland.de átküldöm őket hátha valamelyik jó lesz.nem lehet h a fordítva kötéstől nem töltött az aksi?vagy mi volt neked a problémád?
DOPE verzioba remélem
Igen le van véve a gumi!
Rendben lefotózom és felrakom ide róla a képet!
Akkor balról jobbra kék, sárga, zöld? Ha jól emlékszem neked úgy volt. Csak azért kérdezem, mert nekem úgy volt, h sárga, kék, zöld. Nem szeretném tönkre vágni az új szabályzót. Az a rajz érdekelne! Ha a gépeden van, akkor a krini@citromail e-mail címre elküldhetnéd. Nagyon megköszönném!
"you spin my head right round right round"
Eladó a képeken látható vadonat új karcmentes gerincvédős BOBLBEE motoros hátizsák.

A táska eredeti svéd gyártmány!

Felhasználható számtalan dologra:
- motorozáshoz
- téli-nyári extrém sportokhoz
- laptop táskának, stb.

Az index is tesztelte: http://index.hu/tech/hardver/t...

még nem használtam...minden papírjával együtt eladó

jóval a bolti ár alatt!

ha érdekel a profilomba van az e-mailem...
elvileg úgy kell bekötni ahogy nálam láttad de ha gondolod tudok kapcsolási rajzot
levetetted a gumit?
lehet vasárnap vagy kedden tudok menni még pontosat nemtudok mondani.
Sziasztok, Yamaha dt 125ös endurómat cserélném 50es rs-re! Ha van valakinek egy jó rs-je és elcserélné az írjon.jó állapotú a gép,képeket és videót tudok küldeni.több infó msn : leadingman44@hotmail.com vagy tel: 06706517588
Sziasztok! Érdeklődnék, h fesszabályzón a vezetékeket h kell bekötni('96 RS 50). Ahogy a képen van (saruk felül) és pirossal berajzoltam milyen jel van a saruk mögött. Van sárga vezeték(tekercstől jön), kék vezeték és zöld vezeték(a zöld talán a biztosítékhoz megy ami az akksihoz tartozik). Balról jobbra h jönnek a színek?
jolvanhát értelmeseben nem megy a kereket meg nincs kedvem megint kiszenvedni
Gedeon. megveszik motorom szal bocs, de nem kell a bukósisak
sashegyre kijönnél? mert én reggeltől estig festek... keskeny utca 1 ird le a számod és felhivlak
tudnál mutatni képet róla? érdekelne
okés akkor esetleg ha nem sikerülne megjavítani majd írj. de reméllem sikerül azér nem mindenki tud 30ezrekkel dobálózni.
érdekelne a dolog.de még megvitatom gedeonnal.nálunk 30 a DR.és tényleg csak vállalkozóknak adnak
azt hiszem sírva fakadok
na mind1 ez van.akkor ha szétszedted nézz át mindent és írd össze 1 papírra h miket kell h pöpec legyen.ha tudsz árat is biggyessz és meglátom h mi fog kijönni belőle.
ember olvasd már el:"vevőszolgálatnál kérni fogják tőled:vállalkozás adószáma,telephely..."
te egy állat vagy
egy kibaszott Da Vinci veszett el benned öcsém
és azon az idomon vane gy kis vas tarto énmeg azt hagytam el
Van hozzá idom farkom 3000ft
az nemgond 90nél már ugrott kia hátulja:D
demost egészjo nemozog ugy mitn edig de ezt a pontozást megprobálom
nemtud valaki 2002es rs 50hez azt a kis idom darabot ami a sztender mellett van? rohagyon meg elvesztettem