Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi
tudnék venni 20ért koplett kipuf rendszert egy 125rs '08asról.. sztetek kell az nekem?
és neked mekkora a karbid?
kb semmit.vegyél másikat.soha nem fogsz te egy 50es v 70es akármilyen 2T-ből olyan szép hangot kicsikarni
jó reggelt .itt meg fú a szél.de mennem kell boltba uh ma se úszom meg a motorozást
én nem alszok, csak itthon punnyadok. annyira itt nincs hideg, ~15fok
na mivan srácok mindenki alszik még? fasza végre szünet van. mindenhol hideg van vagy csak nálunk?
hát inkább meg mindenhova 01 van írva idomokra stb.... de aszem szalon motor volt mer 2002 év végén adták el a natix-ból :)
na ezér nem versenyzek mer a végén még elvernek .ja én meg elvileg tudom kié a fehér RS amit mondtál.ha 2008-as akkor a barátnőm osztálytársának a pasijáé.
a tiéd 96os
a tiéd 2001es
Szevasztok!

Aprilia rs 50 et keresek!. Legyen jó állapotba meg esztétikailag se legyen leharcolva!
mail: kisoliver@gmail.com
msn: kissoliver@msn.com

Várom az ajánlatokat!
Ha a gyapot nemfogja meg akkor azt próbáld meg az enyémet megfolytotta.
akkor?
Szerintem attol csak rosszabb lesz.
Ó tényleg dhfear!Kébzeld most délután összeakadtam azzal a ronda kinézetü robogóval.Álló hejzetböl gyorsulásra nemvolt ellenfél de menetközben nagyongyorsult sőtt végreis kapaszkodnom kellett utánna azvolt a szerencsém ,hogy kanyarban jobbvolt az enyém.
mivan ha megfurkálom?
Ha engem kérdezel Passssz!Szép mély hangja sosemlessz max nemlessz olyan pattogós.
nem azt kérdeztem gedeon hoyg egy gixer jo e hanem hogy mit a fenéttudok tenni? tekerjem be 3* gyapottal az egészet v mi?
Haverom simója kb 7-8 l eszik kb 50-60 km -re
De megyik mint a vadállat!
az enyémnek 3L alatt van a fogyasztása...
de ez egy gyári 50-es mocci és nem is megy 110-et
Na most jól megkevertem magam két nagy mocim volt egy GSX-R 1000 meg egy Kava NINJA 1000 de lakás vásárlás miatt elkelett adni.
Jogos-jogos A moci GSX-r 1 volt röviditteni akartam csak hülyén jött le!Nem Yamaha R1-re gondoltam!
" r1kava"
Visszatérve a mocid hangjára!Tudod minek van széphangja?Pl. egy GSXR 1000-nek Yosimura dobbal vagy egy CBR900RR Firebild ugyan ezzel a dobbal vaaaagy egy Hayabusa 1300-nak szintén egy Yosimurával!
Nem a gép fos hanem a beállittés!Ha kisfogyasztásu mocit akarsz tudom javasolni a babettát az 2-2.5 literel is megelékszik 100km. ezeknem a mociknak a 6-7 liter simán a fogyasztásuk!Olykor még 8 liter is.kébzeld az én R1 Kavám még a 12 litert is beverte ha odahúztam neki!