Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

23000 azthiszem. tudom hogy nem olcsó. ez nagyker ár. boltba azthiszem 30körül van.
Menyiért tudsz tengelyt?
Köszönöm belagergőnek a bocsánatkérését és részemről nincs harag mongyuk nem is volt ,de ez egyenes dologvolt a részéröl!
Szerintem te a tengely csavar perselyre gondolsz és a hézagolóra.Azokat szépen felkell polírozni hogy simák legyenek és mehet vissza ,de ha amúgy is viszed ismerőshöz ahogy írtad az tudnifogja ,hogy mit hova mivel csak anyit mongy neki ,hogy felkell pontozni a csapágyházat!
figyu ha esetleg nemsikerül öszerakni a mocidat mit ad isten:S tudok rendelni olcsóbban top racing főtengelyt. csak segíteni akarok semmi hátsó szándék
na a hatalmas társaság előtt is elnézést kérek gedeontól, mint azt megtettem négyszemközt is.
itvan képekben a probléma talán igy érthetőbb
na az van h elfelejtettem a jelszót.... uj skype bella.gergo90 vegyél fel pls
rendben szólok előtte feltétlenül.
annyit meg tudnál tenni hogy a gumit leveteted róla?
mert az én kerekem haverom el tudja vinni gumishoz és akkor nem kéne ezzel küszködni és igy vasárnap is tudnék menni akár.
Várok írj ha megvan.
win 7et mostraktam fel szal várj picit rakom skype-t
Skype-on nekem még fentvagy ha van fülhalgató meg mikrofonod akkor beszélni is tudunk.
veled.
velem?
tudunk valahol négyszemközt beszélni?
Figyu srác (dhfear)!Van 1 jó meg 1 rossz hírem!A jó az ,hogy sikerült a főtengelyeden megjavittani a menetet holnap megyek anyát venni hozzá!Úgynézki a talira sikerül összerakni persze átmenetileg!A rossz ,hogy 80% az esély hogy főtengelyt kell cserélned ,de többet tudok mondani ha széttvan húzva a blokk.A csapágy az tuti ,hogy kuka!Remélem az ékszakadást csak a szar menet idézte elő és a főtengely hosszanti lötyögésének semmi köze hozzá!Ha minden igaz és isten is úgyakarja holnap rakom vissza a blokkot persze csak szombatig mert ezt sajna muszáj megcsinálni mielött széttrázza a blokban a csapágyházat és a dugót!
Hát ez marhán nem érthető!
öszintén ez nekem kinai de egyeztetek valami szerelő ismerőssel
meg ugye a csapágyak közt van egy ilyen cső amiben átmegy a tengely. naés az a cső köröl kell vminek lenni? meg nekem egyik vége ilyen körkörös és a végén van egy ilyen fémdarab(mint egy nagyonrövid rugo) /hülye fejemmel nemfényképeztem le nemtom igy elmondani mire gondolok:S/
amikor szétment a csapágyam akor beetek oda aztáén felvoltak ragadva azon a körkörös részen

ui: ha nagyon nemvoltam érthető lerajzolom vagy valami
Vedd ki a csapágyat a kerékagybol és a csapágy hejét (akerék agyban) pontozd fel pontozóval vagy vágóval szépen körbe sűrün.Ne széttvézsd csak pontokat üssél bele!Utánna tedd visza a csapágyat a helyére megfog szorulni lehet hogy nehezen is megy be ,de bemegy!
kész! lehozta a fékfolyadék meg egy kis acetonos körömlaklemosóXD!maradéktalanul lejött,igaz kicsit belemászott a pexibeis de csak kifehéritette szal az nekem mind1 ugyis festem le!
köszi még1X
hátso kerekemben mozognak kicsit a csapágyak. szval kicsit kotyog ha jobra balra rángatom...már újracsapágyaztam..
de vhogy nem szorul meg anyira benn mint kéne vmi 5let v ez a kis mozgás még nem gond?
(sokal szarabb votl amig enyire nemlett megcsinálva.szinte ki akart esni a kerék)
tudom mar!fék folyadékkal kipróbálom!köszi..
szoval nemtudom. én szoktam kromofágot műanyagra és ha belegondolsz a kupakja is az...
akk a kromofág nem fogja kinyirni a plexim?
És az észter?