Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ehhez tudni kéne h pontosan még mik vannak benne.egyrészt amit RSDanee mondott.másrészt legalább 19 de lehet 20as karbi,nagyobb főfuvóka,kipuffherélés esetleg új kipufogó (legalább is 80-ashoz már ajánlott),14-15ös lánckerék (esetleg hátulra is 46 v 45ös a gyári 47 helyett),meg akkor már új lánc is nehogy a régi szétbassza a fogaskerekeket.ha hülyeségeket hordtam volna össze akk bocs
hát ez igazából attól függ hogy mien állapotban van a blokkod. gondolom a DR hengert nézted az van 40körül.ha sok km van benne akkor illene csapágyakat-szimeringeket cserélni és hajtókart. ezeket mindenképp! meg a motord csak akkor fog többet menni végsebességre ha az első lánckerék helyére felteszel mongyuk egy 14est vagy 15öst. ez tőled függ.
még 1 kérdésem lenne most jobban megnéztem az egyik képet mert az én felnimben pont az a rossz a lánckerék felőli csapágynál ránagyitottam a képre és a csapágy körül a felület elég érdekes mert a felület érdes felverődöttnek látszik most az mi? fel van verődve az aluminium vagy valami csapágyragasztó van megfolyva vagy felpontozták hogy megálljon benne a csapágy mert a féktárcsa felől szép a csapágy körüli rész.
kösz a sok képet. a féktárcsát és a lánckereket nézted le lehet szedni?
és akkor próbálok a hétre fuvart szerezni és elmegyünk értük kocsival.
a plexi az viszont nem olyan mint az enyém az enyém nem ennyire "púpos" az valahogy laposabb.
és ez azér van mert ez nem gyári már vagy 2 féle van?
mert ha lenne ez az laposabb akkor olyan kéne.
jha és a gumis a szomszédba meddig van nyitva hétköznaponként?
Sziasztok.

Bocsi a hülye kérdésért, de még új vagyok az Rs-ek terén.
Szóval nemrég vettem egy Rs 50-t. 2000-es. Kérdésem csak annyi lenne, hogy szeretnék bele venni egy 75cc-es henger kittet. Ilyet már találok (faszábbat) 40.000Ft-tól. Namost elég csak megvennem ezt a hengerkittet és belerakni a mociba, vagy ehhez vehetek még új főtengelyt is(mivel nem bírná a terhelést)?

Válaszotokat előre is köszi
Mellékeltem a képeket a cuccokról
a gyári dobot azt meghagytuk teljesen gyárinak, és egy új dobot készítettünk, és leginkább csak a hang miatt:) de erőben is adott neki egy keveset, nagyon keveset:D
Igen az könyen előfordulhat ,de nem a hátsódobot kellett volna kiherélni hanem a rezonátor dobot!
hát a hátsó dobban most semmi folytás, mert úgy alakítottuk ki hogy a 3lamella ami bennevan, az csak megcsavarja a kipugázokat, de akkor rész van kivágva minden lamellából mint amekkora a belemenő cső. szal akkor ha kivágnánka katalizátort, akkor már semmi folytás nemlenne benne...:S
Őszintén nemtudom elöbb megkéne várni ,hogy mitcsinál a nagyobb (jól beállitott) cuccal!Tudod azsem jó a 2T motornak ha kevés a folytása.Akkor hama kipörög ,de nem húz(veszitt az erejéböl)!
2008as. teljesen gyári, és holnap lesznek nagyobb fúvókák.
nekem gyárival is 4 felett
bár azis kérdés h menyire huzod neki o0
akkor fasztuggya.le kéne vadászni egyszer.mit láttam ma?szürke Yamaha R1 jött felfelé az aluljáróból a Szt.István út felé a lámpánál fék-segg fel-megáll-segg le (stoppie) utána körülnéz-nemjönsemmi -gáz azt má ott se volt.a mellette lévő sávba az autós meg még várt 5percet mire zöld lett.én pedig elhatároztam h egyszer meg kell majd tanulni
na ja.ideje lenne összeverődni.itt a alkalom csak ne fújjon ez a buzi szél és ne legyen rosszidő.
akkor azért eszik csak 3 litert
teljesen gyári a karbi ha jól tudom 12-es
Uraim komolyra forditva a szót!Hétvégén szombaton (máj 9)Ki jön Győrbe a mocis találkozóra?Ne legyetek puhányok gyertek!Szívessen elmegyünk bárki elé aki nemismeri az utat vagy fél egyedül az utakon!Gyertek vonuljanak már fel az RS-ek is!
Na ez jókérdés!Mikori a mocid?
Nem a fehér rs olyan mint a mienk 2000 körüli.
gedeon, szerinted is sok lenne a gyári hengernek a kipu ha kivenném belőle a katalizátort?
nincs valakinek egy eladó plexije 95ös rshez?PLS...
barátocskám. kérdeztem nem ugatni kell hanem válaszolni
istenbarma, te ennel hulyebb mar nem lehetsz, bar nem lepodtem meg rajtad.