Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2000-es 2 indok van rá
1: http://gtasan.free.fr/modeles-...
2:alvázszám 8-9.karakter
unatkozom na nemtuok menni sehova motorozni mert annyit zabál hogy nemtudom fizetni..kurva fos egy gép ez... és rosszul van karburálva szal tudok menni ilyen időben ami most van 90et.. ottt nem fuj?
A láncra visszatérve igen csak a láncvolt 9000FT
belagergo monták már ,hogy hülyevagy?
csak a lánc?
és ha 7.5V?
12 v kössz :)
Az én láncom 9000ft volt gyári RIS lánc!
Pofon egyszerü ha 12Volt akkor 6 ha hatvolt akkor 3 cella!
nincs valakinek az a jo régifajta tükre? eladásra. mert ami most van abbol nem látok semmit de a régi rs-é laposabb jobban kilog a morotbol
A képen lévő RS az 95-ős egy 99-es felyidommal!
27227 ben fogják gyártani
af1 topic
na srácok akkor most az én motorom mikori? ott az alvázszám
Elvileg az a feszszabályzód ami a tankalattvan középen és 3 rom vezeték megy rá!
Hy! tudna valaki segíteni, hány cellás akksi van egy 50-es af1 be?
2006-2008 5hátsó fogas+4lánc+2első fogas. JT láncszett előzőkre is gondolom ilyen árba lehet. JT=márka
Szevasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy egy rs be mennyi egy zsír új lánc szett?

Előre is kösz!
akkor ne szedd ki ... sok lesz a kipu a hengerhez.
köszi a segítséget, mg a tippeket, de amúgy tuning szal h 70s hegner meg ilyenek nincs rajta. nagyobb fúvóka lesz bele. de hogyha teljesen gyári lenne, még akkoris számítana valamit.
de mért akarod szétvágni? van rajta tuning? akármilyen
CSAK ott kell a varaton DE! mielőtt szétvágod nagyonnagyon pontosan huzz a varratra jo mélyen egy merőleges vonalat hogy ott illeszkedik! ez fontos mert nekem kicsit elcsuszott és kiolvaasztotta egy picit a hasidomot. szoval jelöl vág reszel hegeszt FEST! mert rozsdásodikkurvára
szerdán megjönnek a fúvókák... már alig várom és remélem minél hamarabb kikerül a helyéről az a katalizátor is. korábban volt róla szó, az új rs-en az első dob közepénél van 1 varrat, és ottkéne akkor szétvágni?
Pirelli MT75 130/80-17
nekem az kéne hogy ne recsengej sőt kb ne legyen hangja. 25ös rsnek a régieknek olyan szép hangjuk van